Ethereum un kısa vadeli bir senaryoda yükselme şansı var mı?

0 1

Ethereum olumlu bir dış geçmişe sahip. Nispeten daha kendine güvenen bir dinamizm gösteriyor; diğer varlıklardaki alım satım kıtlığı nedeniyle portföydeki ana koinlerden biri olarak kabul edilebilir.

ETH / USD: Grafikler yükselişi reddediyor

ETH / USD fiyatları direnç seviyesinin altında kaldı. Üstelik fiyat aşağı yönlü bir ivmelenme göstermesiyle hareketli ortalamalardan yükseldi.

Orta vadeli bir ticaret fikri olarak yukarı kanalın kırılmış sınırının 193 dolar seviyesinde test edilmesinin ardından devam eden bir düşüş ve destek alanının 140 dolar seviyesinde bir test yapması bekleniyorr. RSI göstergesinin değerleri de devam eden düşüşü desteklemekte.. Göstergede “Baş ve Omuzlar” modelinin oluştuğu varsayımı var bu durumda düşüş eğilimi devam etmek üzere.

4H grafikte önde gelen altcoin azalan kanal içinde hareket ediyor. Aşağı doğru bir model olan “Bayrak” oluşuyor ve bu düşüşün ilk hedefle birlikte 140 dolara gelebileceğini gösteriyor. Düşüşün doğrulanması “Bayrak” modelinin alt sınırının 150 dolar seviyesinin altına sabit fiyat teklifi ile düşüş göstermesi şeklinde olacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku