Bitcoin, yeni bir ralli için hazırlık mı yapıyor?

0 0

Son konsolidasyon aşamasından sonra analistler Bitcoinin fiyatının 12 bin dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkacağını tahmin ediyor.

Federal Rezervin geçen hafta para politikası hakkındaki açıklaması Bitcoin fiyatı üzerinde olumlu bir etki yaratabilir.

Ağustos ortasındaki 12 bin dolar direnç seviyesinden gelen satışlardan sonra Bitcoin yatay bir seyre girdi.

Analistler bir fiyat hareketinin yaklaştığını kabul ediyor

Bitcoin analisti ve yatırımcı Josh Rager son birkaç haftadır Bitcoinin fiyatının yükseleceğini belirtti. Yatırımcı Bitcoin için daha yüksek zaman dilimlerinin yükseliş görünümü sunduğunu belirtti. Ayrıca haftalık mum grafiğinin 11 bin 550 dolar destek seviyesinin üzerinde kapandığını da belirtti.

Bu anlamda Rager cari fiyat ile 13 bin dolar arasında çok fazla direnç olmadığını belirtti. Analist aşağıdaki tabloyu paylaştı ve BTCnin 12 bin dolar direnç seviyesini yakında tekrar test etmesini beklediğini söyledi.

 Bitcoin FED Başkanı Jerome Powell tarafından yapılan açıklamalardan olumlu bir şekilde etkileniyor gibi görünüyor. Merkez bankası geçen Perşembe para politikasında bir değişiklik açıkladı. Powell enflasyon oranının yıllık yüzde 2nin üzerine çıkmasına izin verileceğini açıkladı. Birkaç önemli şirket ve kişiliğin belirttiği gibi Bitcoin bir değer deposu olarak daha da konumlanıyor. Yatırımcılar doları etkileyeck enflasyondan kendilerini korumak için kripto para birimine olan ilgilerini artırdı.

FEDin duyurusundan bu yana yatırımcı Teddynin belirttiği gibi Bitcoin bir ara veriyor ya da büyük ralliye hazırlanıyor. Dün 31 Ağustos Bitcoin direnci kırdı Teddy şunları söyledi:

Doğruluk anı (4 saat) 1) Direnç kırıldı 2) Geri çekildi 3) Direnci destek olarak test etti 4) sıçrama mı yoksa çöküş mü?

Yatırımcı Credible Crypto gibi diğer analistlerle Bitcoinin 12 bin doları kırmaya çalıştıktan sonra satışların gelmesi durumunda 10 bin 500 doların kritik bir destek seviyesi olduğunu kabul ediyor. Bu anlamda analist Il Capo Of Crypto Bitcoin Ethereum Litecoin ve XRPnin tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmadan önce yeni düşükleri test etmesini beklediğini söyledi. Bununla birlikte analist kripto para birimi 12 bin dolarlık direnç seviyesinin üzerinde konsolide etmeyi başarırsa Bitcoin için yeni bir ralli bekliyor.

“Hala yeni zirvelerden önce ana coinlerde son bir düşüş bekliyorum. Potansiyel dipler:

10500-11000 $ BTC

350-365 ETH

$ LTC $ 50-55

$ XRP $ 022-0235”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku