Bitcoin yatırımcısı… Artan bu orana dikkat!

0 4

Bitcoin fiyatı son zamanlarda yükselişte ve düşüşte. 23 Mart itibarıyla bir numaralı kripto para biriminin 30 günlük oynaklığı yüzde 1068e yükseldi ve bu sayı 2013ten bu yana ilk kez görüldü.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Bitcoinin fiyatının nereye gideceğini tahmin etmek zor. Ancak büyük hareketlilikler bazı teknik yollarla tahmin edilebilir.

New York merkezli Bitcoin kripto ve blockchain araştırma şirketi Chainalysisin baş ekonomisti Philip Gradwell borsalara giren paradaki büyük artışların önde gelen kripto para birimlerindeki büyük fiyat hareketlerinin iyi bir göstergesi olduğunu söylüyor ve ekliyor:

“Kripto para birimlerinde borsalardaki büyük artışların oynaklığın artacağının iyi bir göstergesi olduğu kanıtlandı. Bu nedenle borsalara aktarılan tutarlara dikkat etmenizi öneririz” diyor.

Chainalysisin araştırmasına göre günlük Bitcoinin kripto borsalarına girişi mart ayının ikinci haftasında 2020 ortalamasına göre yüzde 250 arttı. Şirket Bitcoindeki ticaret faaliyetinin borsalarda zaten bulunan Bitcoins yerine yeni giren Bitcoins tarafından yönlendirildiğini belirledi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku