Bitcoin yatırımcıları bu üç noktaya odaklandı

0 0

Kripto para dünyasında yer alan yatırımcıların hepsi aynı düşünceye sahip değiller. Kimisi Bitcoin’e yönelik yatırımlarında yüksek seviyeleri hedeflerken kimileri de beklentisini daha da aşağı seviyelerde tutabiliyor.

2019 yılında Bitcoin’in gördüğü en yüksek seviye olan 13.800 Dolar’dan geri gelen ve tam olarak üç defa 12.500 Dolar’ı geçemeyen Bitcoin konusunda kripto para yatırımcıları üç noktaya odaklanmış durumda. Bu durum aynı zamanda yatırımcıların üç gruba ayrıldıklarını da göstermekte.

Birinci grupta yer alan yatırımcılar düşüş perspektifinde yer alıyor ve genellikle CME açığını işaret ederek 8500 – 7500 dolar değerine doğru bir geri çekilme olacağını öngörüyorlar.

İkinci grupta yer alan yatırımcılar Bitcoin fiyatının 9.000 ile 12.000 $ arasında sabitleneceği uzun süreli bir konsolidasyon süresi öngörerek meraklı yatırımcılara ve kurumsal yatırımcılara 2020 halving etkinliği öncesi birikim yapmalarını ifade ediyorlar.

Üçüncü grupta yer alan yatırımcılar ise parabolik çöküntüyü bir kırılganlıktan başka bir şey olarak yorumluyor ve dijital varlığın sonunda 13.500 $ ve üstü seviyelere çıkacağı inancına sadık kalmaya devam ediyorlar.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku