Bitcoin yatırımcıları… Bu siteler size yol gösterecek

0 30

Bitcoin dünya çapında büyüdükçe kripto para analizi ve çeşitli istatistikler sağlayan kaynaklar ortaya çıktı ve hızla çoğalmaya devam ediyor. 
İşte Türkiye dışında fiyatlar tahminler istatistikler ve daha fazlasının bulunabileceği en iyi siteler.

bitcoinwisdom.io – Fiyatları kontrol edebileceğiniz iyi bir seçim.

bitinfocharts.com – Grafik zengini sitede fiyat hacim işlem değeri ücretler blok süresi blok boyutu doğrulama gücü madencilik karlılığı sosyal medya istatistikleri gibi pek çok bilgi sunuyor.

coinmarketcap.com –Özellikle kapsamlı tarihsel veri bölümü için yararlı bulunuyor.

market.bitcoin.com – Fiyatların kontrol edilmesi için kullanışlı bir kaynak. 

messari.io – Fiyatları kontrol etmek yanında araştırma haber ve analiz konusunda uzmanlaşmış  gelişmiş seçenekler sunan bir site. Bazı özellikleri ücretli bir abonelik gerektiriyor ancak ücretsiz bilgileri de oldukça kapsamlı.

bitcoinal.com – Fiyat hareketlerini hava durumu gibi takip edebileceğinizi bir site.

bitcoincity.info – Site işlemleri “blok zincirine giden yolda” yer alan şehirler olarak gösteriyor.

bitcoinmonitor.com – 2011den bu yana işlemleri veyeni blokların oluşturulmasını gösteriyor.

bitlisten.com – İşlem verilerinin incelenebileceği bir iste.

dailyblockchain.github.io – Site gerçek zamanlı işlem görselleştiricisi. 

fiatleak.com – Fiat Leak işlemlerin yapıldığı ülkelere göre çeşitli fiat para birimlerinin anlık fiyatlarını gösteriyor.

coingecko.com – Coingecko Reddit Telegram Facebook ve Twitterdaki istatistikleri analiz ederek işin sosyal medya tarafını durumunu kontrol etmek için kullanışlı bir site.

Alternative.me: Korku ve Açgözlülük Endeksi. Endeks beş alandan elde edilen verilerle oluşturulmuş: Oynaklık piyasa momentumu / hacmi sosyal medya anketler ve hakimiyet.

lunarcrush.com – Sitenin sosyal medyada kripto varlıklardan ne kadar bahsedildiğini takip ettiği kendi skorlama sistemi var.

blockchain.com – Blockchain.com popüler madencilik havuzlarının pazar paylarını pasta grafiği biçiminde 24 saat 48 saat ve dört gün aralıklarında gösterir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku