Bitcoin ve kripto paralarda durgunluk hakim

0 3

Kripto para piyasalarında ilk 20 koin bugün yüzde 1’i geçmeyecek şekilde yanlamasına doğru işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) günün daha iyi bir tarafı için yatay bir seyir izledi ve 10 bin 300 doların üzerinde kaldı. BTC 10 bin 400 dolar civarında bir gün içi seviyesine yükselmeden önce 10 bin 80 dolara kadar düşük bir rakam gördü ve şu an 10 bin 354 dolardan işlem görüyor.

Yatırımcıların Bakkt’ın uzun süredir beklenen Bitcoin vadeli işlem platformunun lansmanından önce kendilerini kurmaları nedeniyle Bitcoin fiyatının nispeten sabit kalacağı ifade ediliyor.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu Başkanı Jay Clayton Bitcoin borsa yatırım fonu karşısında düzenleyici kaygıları gidermek için önemli adımlar atılmış olmasına rağmen halen yapılması gereken çalışmalar bulunduğunu ifade etmişti.

Bir numaralı altcoin Ethereum (ETH) bugün Bitcoinden daha iyi bir performans göstermiyor. ETH şu an yüzde 1.89 artışla 182.11 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ripple’in XRP’si ise bu hafta aralıklı değerlerde işlem görmeye devam etti ve şu anda yüzde 052 civarında bir artış gösteriyor. Yazının yazıldığı sırada dünyanın en popüler üçüncü koini yedi gün öncesininkiyle aynı fiyat civarında olan 0.262 dolardan işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku