Bitcoin ve Etherum da Teknik Görünüm Nasıl Şekillendi?

0 1

BİTCOİN

Bitcoin fiyatı ABD doları karşısında rallisini 21 bin 500 doların ve 23 bin doların üzerine çıkardı. BTC kazanımları düzeltmeden önce 23 bin 715 dolara yakın yeni bir tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi.

Bitcoin 23 bin 715 dolara kadar yükselen işlemden sonra kısa vadeli bir aşağı yönlü düzeltme başlattı.

Fiyat şu anda 22 bin 350 dolarlık desteği elinde tutuyor ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın çok üstünde.

BTC / USD paritesinin saatlik grafiğinde 22 bin 850 dolara yakın bir dirençle önemli bir sözleşme üçgeninin üzerinde bir kırılma oldu.

Parite 22 bin 350 dolarlık destek bölgesinin üzerinde olduğu sürece yukarı doğru hareketine devam edecek gibi görünüyor.

Bitcoin kısa vadeli başka bir aşağı yönlü düzeltme başlatırsa 22 bin 500 dolar seviyesinin yakınında destek bulabilir. İlk temel destek 22 bin 350 dolar seviyesine yakın.

BİTCOİN ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

ETHEREUM

Ethereum ABD doları karşısında 675 doların üzerinde yeni bir aylık en yüksek seviyeye yükseldi. ETH fiyatı şu anda kazançları düzeltiyor ancak düşüşlerin yakın vadede 630 doların altında kalması muhtemel.

Ethereum 620 dolarlık direnç seviyesini kırdıktan sonra yükseliş ivmesi kazandı.

Fiyat 675 dolarlık dirence doğru yükseldi ve 100 saatlik basit hareketli ortalamanın oldukça üzerine çıktı.

Saatlik ETH / USD grafiğinde 638 dolara yakın destekle oluşan büyük bir yükseliş trendi çizgisi var.

Parite şu anda 640 doların üzerindeki kazançlarını konsolide ediyor ve yukarı doğru hareketine devam edebilir.

Ethereum düşmeye devam ederse trend çizgisi desteği ve 640 dolar büyük bir rol oynayabilir. Bir sonraki temel destek 630 dolar seviyesine yakın.

630 dolarlık destek seviyesinin altındaki olumsuz bir kırılma fiyatı 620 dolarlık desteğe doğru yönlendirebilir. Destek sağlamak için 100 saatlik basit hareketli ortalama da 620 dolara yakın.

ETHEREUM ANALİZİNİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku