Bitcoin ve altcoinler de doğru anı bekleyen 7 milyar dolar

0 3

Bitcoin engebeli ilerledikçe istikrarlı kripto para birimleri son zamanlarda ciddi bir büyüme kaydetti. USDT USDC PAX ve daha birçok ABD doları için stable kripto paraların toplamı 7 milyar doları aştı. Bu rakam sadece son 30 gün içinde 15 milyar dolar arttı.

İŞTE 2020 BİTCOİN TAHMİNİ… TIKLAYIN

Bu artış özellikle son 30 gün içinde dünya çapında koronavirüs salgınının hızla yayılmasıyla geldi.

Salgın küresel piyasaları etkiledi ve kripto para birimlerinde tahribat yarattı. Piyasadaki düşüşler daha fazla yatırımcının istikrarlı kripto para birimlerinden çıkmasına ve istikrarlı kripto para birimlerine geçmesine neden oldu. Bu pazarın hızlı büyümesine neden oldu.

Bir kripto para birimi analiz kuruluşu olan Bloqport da bu gerçeğe dikkat çekti. Bloqport kripto para piyasalarına ve Bitcoine girmek için bekleyen çok fazla para olduğunu vurguladı ve bu da gelecekte güçlü bir yükseliş baskısı oluşturabilir.

Stable kripto paralar değeri düzeltmek için kullanılır ve kripto para piyasalarındaki aşırı fiyat oynaklığından etkilenmez. ABD Dolarının yanı sıra Euro Yen Yuan veya hatta altın tarafından desteklenen istikrarlı kripto para birimleri vardır. Ayrıca geçen yıl Türk Lirası bazında BiLira (TRYB) adı verilen istikrarlı bir kripto para birimi piyasaya sürüldü.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku