Tam 400 kişiye soruldu… İşte 2020 Bitcoin tahmini

0 1

Kripto para birimi borsası Krakenin araştırma kolu olan Kraken Intelligence 2020 yılında dünyanın dört bir yanından 400 kişi ve kurumun katıldığı araştırmada kripto para birimlerinin beklentilerini araştırdı.

DAHA ÖNCE DE BİLMİŞTİ… ŞİMDİ BİTCOİN İÇİN DÜŞÜŞ DİYOR… TIKLAYIN

Araştırmaya bireysel traderlar kurumlar yatırımcılar ödeme şirketleri kripto borsaları ve madenciler dahil edildi. Bunların yüzde 841inin yönetimindeki varlık 10 milyon doların altındayken yüzde 26sı 100 milyon dolardan fazla yüzde 26sı 50 milyon dolardan fazla ve yüzde 106sı 10 milyon dolardan fazlaydı.

Bitcoin için ortalama 2020 fiyat hedefi 22 bin 866 Ether için 810 dolar olarak tahmin edildi. Araştırma ocak ayında Bitcoin’in 9 bin dolar ve Ethereum’un ise 170 dolardan işlem gördüğü bir dönemde yapıldı.

Ankete katılanların yüzde 50si ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC) bu yıl Bitcoin ETFsini onaylayacağını düşünüyor.

Öne çıkan diğer bir bulgu katılımcıların yatırım / satış kararları verirken öncelikle teknik analize dayanmaları. Sonra temel analiz pazar hissi ve endüstri araştırma raporları geliyor.

Son olarak Tether (USDT) yüzde 604 ile stable kripto kullanıcıları arasında ezici bir şekilde favori.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku