Bitcoin treni kaçtı mı?

0 39

Bitcoin bu yıl içerisinde 4 bin dolar seviyesinin de altına geriledi. Bu noktadan şu anki mevcut seviye olan 15 bin 500 dolarlı noktalar baz alındığında bu yüzde 300’ün üzerinde bir değer artışı anlamına geliyor.

Yatırımcıların ve analistlerin bir kısmı işte bu yükselişi göstererek Bitcoin için trenin kaçtığı görüşünde. Bir kısım ise hala gidilecek yol olduğu kanaatinde.

Peki tren kaçtı mı yoksa hala aynı trene binilebilir mi?

Kriptoarena.com yazarlarından Erken Öz de b konuyla ilgili bir yazı kaleme aldı. “Bitcoin 11 yıl önce başladığı yolculuğunda dolar bazında değerini en az 300 bin kat arttırmış durumda. Bitcoin’e erken dönemde yatırım yapıp zengin olanların hikayelerini duyan birçok küçük yatırımcı Bitcoin trenini kaçırdığını düşünüyor” şeklinde başlayan Erkan Öz yazısına şöyle devam ediyor:

“Ancak son dönemde birçok ünlü Amerikalı fon yöneticisi Bitcoine yatırım yaptıklarını açıklamaya başladı. Ve bu isimler küçük yatırımcının aksine adeta ağız birliği etmişcesine Bitcoine yatırım yapmak için hala erken olduğunu vurguluyor.”

ERKAN ÖZ’ÜN YAZISININ TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku