Bitcoin, temel teknik seviyenin altında…

0 0

Kripto piyasası ile birlikte başta Bitcoin son haftalarda her iki yönde de sürdürülebilir bir ivme kazanmak için mücadele ediyor.

Analistler piyasa trendlerinin gidişatını belirleyecek olan etkenin Bitcoinin önemli seviyelere karşı göstereceği tepki olduğunu söyledi.

Yukarıda kırılması gereken ilk direnç seviyesinin 10.800 Dolar olduğu 11.000 Dolar ile 11.200 Dolar arasındaki bölgenin ise alıcıların üstesinden gelmesi gereken bir sonraki alan olduğu bildirildi.

Bir yatırımcı Bitcoinin hala yakın vadede yeniden ele geçirilmesi gereken trend belirleyici bir seviye olan 200 günlük EMAnın altında sıkıştığını belirtti.

Alıcılar 10.800 Dolar kırmak isterken BTC ivmesi durdu

Bitcoin yazım sırasında 10.730 Dolardan işlem görüyor.

Boğaların veya ayıların yakın vadeli görünümünün kontrolünü ele alıp almayacakları Bitcoinin bu seviyedeki bir teste vereceği tepkiye bağlı olduğu söyleniyor.

Bu seviyenin geçilmesi durumunda takip edilecek bir sonraki önemli fiyat bölgesi 11.000 ile 11.200 Dolar arası olarak belirtiliyor.

BTC 200 günlük hareketli ortalamanın altında kaldı

Bitcoin trend belirleyici olan 200 günlük hareketli ortalamanın altında işlem görüyor. Bir analist ise BTCnin yakın vadeli görünümü için bu seviyenin üzerinde bir kırılmanın olması gerektiğine dikkat çekiyor.

“Bitcoinin tek düşmanı 200 Ema direnci. Lütfen yukarı yönlü bir kırılma olsun finansal özgürlüğü özledim.”


Önümüzdeki birkaç gün ve hafta tüm piyasa trendlerinin yalnızca Bitcoinin bu önemli teknik seviyeye tepkisine bağlı olmasından dolayı çok önemli görünüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku