LEO kritik direnci aşabilecek mi?

0 0

UNUS SED LEO (LEO) son yedi günde yüzde 2 yükseliş gerçekleştirdi. Hafta boyunca piyasa değeri üzerinden ilk 10 kripto para birimi listesine girdi. Potansiyeli grafik üzerinde nasıl görünüyor? Daha da yükselebilir mi? 

Son zamanlarda LEO / USD kuru yeni bir düşüş kaydetse de ayılar kırılmadan faydalanamadı. Daha düşük seviyelerde alım yapmak 1.0075 ila 1.0467 dolarlık bölgede dirençle karşı karşıya kalabilecek bir geri çekilmeyle sonuçlandı.

Boğalar bu bölgenin üzerinde ölçeklenebilirse kur 1.35 dolara yükselebilir. 1.1217 dolarda küçük bir direnç olmasına rağmen bunun aşılmasını bekliyoruz. 
Agresif yatırımcılar satın almadan önce fiyatın 105 doların üzerinde kapanmasını bekleyebilir. Kaybı durdur seviyesi olarak 094 dolar olarak belirlenebilir. 
Varsayımımızın aksine eğer fiyat mevcut seviyelerden düşerse ve 0.9410 doların altına düşerse 0.866 dolar ve hatta 0.8278 dolara kadar düzeltebilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku