Bitcoin şimdi patlarsa tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkabilir 

0 1

Bitcoinin fiyatı son birkaç gündür ciddi bir ivme kazanmak için mücadele ediyor. Bu hala BTCnin üzerinde ağır bir etkiye sahip olan borsanın yatay işlemi nedeniyle ortaya çıktı.

Kripto para birimi piyasadaki düşüş gelişmeleri nedeniyle bazı yüksek satış baskısıyla karşı karşıya ancak boğalar satış emirlerinin yoğun akışını emiyor.

Bir sonraki tüm piyasa trendlerinin nerede büyük ölçüde Bitcoine bağlı. Bir analist kısa vadede büyük bir hamle yapmak için BTCnin kıvrıldığına inandığını belirtti.

Hatta bunun “fırtına öncesi sakinlik” olabileceğini ve köşeyi dönünce ciddi bir ters hareket olabileceğini de belirtti.

Bitcoin ve tüm kripto para piyasası şu anda yatay işlem görüyor. Hem ayılar hem de boğalar borsadaki ivme eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir piyasanın kısa vadeli görünümünü kontrol altına almak için mücadele ediyorlar.

Bir analist Bitcoinin şu anda “fırtınadan önceki sakinliğe” yakalanabileceğine dikkat çekiyor ve büyük bir hareketin geldiğini gösteren bir duygu.

Aynı analist ayrıca Bitcoinin bugün patlaması halinde 20.000 dolara yükseleceğine inandığını da belirtti.

Bitcoin İvme Kazanma Çabasında 

Bitcoin şu anki fiyatı 11.350 $ dan marjinal olarak işlem görüyor. Bu son birkaç gündür işlem gördüğü fiyat civarındadır.

Borsada zayıflık belirtileri göstermesine ve altcoinlerin düşmesine rağmen Bitcoin büyük şirketler arasında rezerv varlık olarak benimsenmesini çevreleyen yükseliş gelişmeleri nedeniyle hala önemli bir satın alma baskısına sahip.

Konsolide olmaya devam ederken çoğu büyük altcoin yatırımcılar portföylerini riske atmaya çalışırken yavaş yavaş düşüyor.

BTC daha yükseğe çıkıncaya kadar bu eğilim muhtemelen yakın vadede devam edecek.

BTC Şimdi Patlarsa Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesine Çıkabilir 

 Bir analist Bitcoinin kısa vadeli görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken Bitcoinin şu anda patlaması halinde önümüzdeki 3 ay içinde 20.000 dolara yükseleceğini açıkladı.

Analist: “Fırtına öncesi sessizlik. BTC bugün patlayacak olsaydı büyük olasılıkla 3 ay içinde 20 bin dolarlık önceki tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşırdı ”dedi.

İkinci aşama teşvik paketi borsayı güçlendirmediği ve Bitcoinin daha yüksek patlamasına izin vermediği sürece BTCnin seçimler sonrasına kadar kırılma olasılığı düşüktür.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku