ETH 700 Dolara doğru ilerliyor

0 2

Analistlere göre Ethereum 300 Dolarlık bir desteğe sahip olduğu sürece önümüzdeki aylarda ve yıllarda 600 Dolar ile 700 Dolara doğru bir yükseliş gösterecek.

Bir kripto varlık araştırma şirketi olan Blockfyredaki teknik analiz başkanı konuyla ilgili olarak şu yorumu yaptı:

“700 Dolar muhtemelen çok uzak değil. Bir hafta içinde ETH 2.0 Phase 0 birçok boğa katalizöründen biri olabilir ancak BTC kadar yükselişe geçeceğini düşünmüyorum. Bu altcoinin can damarı önünde büyük değişiklikler var.”

Bu yükseliş eğilimi diğer analistler tarafından da öngörüldü.

Bir analist Ethereumun makro analizinin 350 Doların elinde olduğu sürece coinin zaman içinde 700 Dolara doğru yükselerek iki katına çıkacağını öne sürdü.

Kurumlar toplu ETH biriktiriyor

Kurumsal bir yönü bulunan Ethereum piyasa trendinin bu özelliği yukarı doğru hareket etme şansını artırıyor.

The Digital Currency Groupun kurucusu ve CEOsu önde gelen dijital varlık yatırımcısı Barry Silbert geçtiğimiz günlerde Grayscale Investmentsın şu anda tüm Ethereumun % 2sine sahip olduğunu söyledi. Bu firmanın 800 milyon Dolarlık bir coin ya da yaklaşık 2.2 milyon Dolar tuttuğu anlamına geliyor.

Kurumlar merkezi olmayan finans (Defı) devrimi büyüdükçe Ethereumu biriktiriyor. DTC Capital başkanı Spencer Noon konuyla ilgili olarak şöyle dedi:

“Kurulum yatırımcıları fon yöneticileri OTC masaları ve FOlarla son birkaç hafta boyunca konuştuktan sonra #DeFide okudum: Sürü geliyor. DeFi konusunda heyecanlılar ama yeniler bu yüzden önce ETH satın alıyorlar. “

Analistler devam eden kurumsal yatırımların fiyatları önemli ölçüde artıracağına inanıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku