Bitcoin'in her hamlesini bilen analistten kritik tahmin!
Bitcoin'in her hamlesini bilen analistten kritik tahmin!

Bitcoin’in her hamlesini bilen analistten kritik tahmin!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler Bitcoin analisti Peter Brandt MicroStrategy’nin kurucu ortağı Michael Saylor’ı eleştiri yağmuruna tuttu. İşte detaylar…

Bitcoin analistinden ağır sözler

Uzman analist Peter Brandt, yaptığı doğru BTC tahminleriyle ün kazanmıştı. Lider kripto para biriminin her hamlesini doğru tahmin eden analist, bu sefer ağır eleştirileriyle gündeme geldi. Geçtiğimiz gün MicroStrategy’nin kurucu ortağı Michael Saylor, BTC tapınağı çiziminin önüne bir rahip fotoğrafı yerleştirerek “Bitcoin’e İnanın” yazdı. Görüntü, halka açıldığından beri 13,5 binden fazla beğeni ve yaklaşık bin yorum aldı.

Kripto piyasasında dengeleri değiştiren bu tweet, yatırımcıları BTC satın almaya teşvik eden bir girişim olarak görüldü. Saylor’ın takipçilerinin birçoğu Bitcoin’e olan yatırımlarını gözden geçirirken, diğerleri eski MicroStrategy CEO’sunu eleştiri yağmuruna tuttu. CEO’ya ağır eleştiri yapanların başında ise Bitcoin analisti Peter Brandt geliyor. Ünlü CEO’ya “aptal adam” şeklinde hitap eden uzman analist, ayrıca İncil’den bir cümleyi Twitter hesabında paylaştı: “”Kimi savaş arabalarına, kimi atlara güvenir, ama biz TANRI’mızın adına güveniriz”

Lider kripto para biriminde son durum

Kripto ve hisse senetleri dahil olmak üzere en iyi finansal araçlar için piyasa güncellemeleri sağlamasıyla tanınan Peter Brandt, gerçekten de milyonların takip ettiği bir analist. Kriptoarena.com olarak da belirttiğimiz üzere, kıdemli analist geçmişte yaptığı Bitcoin tahminleriyle çok konuşuldu. Şimdilerde ise Brandt BTC’nin 13.000 dolar seviyelerinde dibi göreceğini düşünüyor. Şu an hemen hemen o seviyelerde seyreden lider kripto para birimi, analistin tahminine göre dibi görmüş durumda. Fakat Brandt, BTC’nin tüm zamanların en yüksek seviyesine henüz ulaşmadığını da belirtirken yatırımcılara umut vadediyor.

Bitcoin'in her hamlesini bilen analistten kritik tahmin!

Lider kripto para birimi Bitcoin, son 24 saatte %0.94 oranında değer kaybederek 16.000 dolar seviyelerinden işlem görmeye başladı. Uzman analist Peter Brandt’ın tahminine göre lider kripto varlığı 13.000 dolar seviyelerine düşerek dibi görmeye yatkın. Fakat bu dip, BTC’yi mükemmel bir yükselişe hazırlayacak olan düşüş olabilir. Saylor’un tweetinin ardından kripto yatırımcıları BTC’ye doğru yönelirken, Brandt ise yatırımcıları bu şekilde yönlendirmenin yanıltıcı olabileceği görüşünde.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da Facebook’ta ve Instagram’da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

 

Bitcoin’in her hamlesini bilen analistten kritik tahmin!