Bitcoin, patlayıcı bir hareket yapmak üzere

0 0

Bitcoinin yatay ticaretinin çok uzun sürmeyip hangi yönde eğilim göstereceğini belirleyen büyük bir hareketle çözülmesi bekleniyor.

Bitcoin bu yılı çalkantılı bir şekilde geçirdi. Temel gücü artış gösterirken Ocak ve Şubat aylarındaki ilk çok aylık yükselişi takiben yılın başlarında olduğu yerde işlem görmeye devam ediyor.

Mevcut durum itibariyle herhangi bir momentuma sahip olmamasına rağmen bir analist büyük bir hareketin yakın olduğu görüşünü savunuyor.

Bu hareketin ise önümüzdeki 4 ile 72 saat arasında gerçekleşeceğini düşünüyor ve BTCnin içinde konsolide olduğu bir üçgen modele işaret ediyor.

Bu paternin bir kırılmayı ya da bir çöküşü beraberinde getirip getirmeyeceği kripto piyasasının yılın geri kalanındaki seyrini belirleyecek.

Bitcoin fiyatı yükseliş haberine rağmen dalgalanmaya devam ediyor

Bitcoinin fiyatı yazım sırasında 10.730 Dolarlık mevcut fiyatından % 1in biraz altında işlem görüyor. Bu bir gecede belirlenen son 10.600 Dolarlık düşük seviyesine kıyasla hafif bir artışa işaret ediyor.

Fiyattaki bu hafif artış Square haberinin ardından gerçekleşti.

Microstrategynin son BTC satın alımlarının ABD Doları enflasyonunun etkilerinden kaçınmak için daha fazla şirket hareket ettikçe devam edecek olan daha büyük bir eğilimin başlangıcı olduğunu gösterdiği için bu oldukça önemli bir haber olarak görülüyor.

Bununla birlikte bu eğilimin kısa vadede ne kadar yükseliş göstereceği belirsizliğini koruyor.

Analist: BTC 30 günlük bir işlem aralığından çıkmak üzere

Bitcoinin mevcut görünümü ile ilgili bir analist BTCnin büyük bir aylık üçgen modelin zirvesine ulaştıkça büyük bir hamle yapacağını açıkladı.

“BTC büyük ihtimalle önümüzdeki 4-72 saat içinde 30 günlük aralığından çıkmak üzere. Altcoin ticaretinde herhangi bir şey görmüyorum. BTC volatilitesi yukarı ya da aşağı olsun genellikle alt satışlara yol açıyor. Takip etmeyin bekleyin. Sıkıştırma genişlemeye yol açar.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku