Bitcoin, önümüzdeki iki yılın en iyi performans gösteren varlığı olabilir

0 2

Real Vision CEOsu ve Wall Street emektarı Raoul Pal Bitcoinin önümüzdeki iki yılın en iyi performans gösteren varlığı olacağına inanıyor.

Goldman Sachsın hedge fonu satışlarının eski başkanı Raoul Pal BTCnin geleceğini olumlu görmeye başladığı için son birkaç haftadır teşvik edici konuşmalar yapıyor.

Real Vision CEOsu 10 Ağustos Pazartesi günü aşağıda görülen tweetleri paylaştığı bu eğilimi sürdürdü.

Wall Street emektarı bu tweetler aracılığıyla Bitcoinin devam eden makroekonomik ortamda büyük bir başarı sağlayacağını düşünüyor. Pal büyük bir farkla BTCnin önümüzdeki iki yılın en iyi performans gösteren varlığı olacağı iddiasında dahi bulundu.

“Bunların hepsi inanılmaz bullish uzun vadeli grafik formasyonlarıdır. Grafiklerdeki olasılıklar Bitcoinin önümüzdeki 24 ay boyunca büyük bir farkla dünyanın en iyi performans gösteren büyük varlığı olacağını gösteriyor. “

Yatırımcının önde gelen kripto para birimi hakkındaki son yorumu BTCnin dünyadaki G4 bilançosundaki büyümeyi geride bırakan tek varlık olduğunu kaydettikten kısa bir süre sonra geldi. Bu devam eden parasal enflasyonla mücadeleye en uygun varlık olduğunu gösteriyor:

“Aslında yalnızca bir varlık G4 bilançosundaki büyümeyi dengeledi. Hisse senetleri değil tahviller değil emtia değil kredi değil değerli metaller madenciler değil. Hemen hemen her zaman yalnızca bir varlık devasa bir şekilde daha iyi bir performans gösterdi: Evet Bitcoin. “

Pal bu Twitter konusu sırasında Bitcoin için bir fiyat hedefinden bahsetmedi. Ancak önceki tweetlerde ve röportajlarda analist kripto para biriminin değeri hakkındaki iyimserliğini netleştirdi.

Nisan bülteninde yatırımcı Bitcoinin önümüzdeki iki yıl içinde 100.000 dolara ve önümüzdeki beş ile on yıl içinde ise potansiyel olarak 1 milyon dolara ulaşabileceğini ima etti.

Pal düşüncesinde yalnız değil

Pal özellikle makroekonomik koşullar BTC gibi kıt ve alternatif bir parayı desteklemeye devam ettikçe Bitcoinin ileriye doğru hareket eden en iyi performans gösteren varlık olmasını bekleyen tek analist değildir.

Yazar Robert Kiyosaki geçen hafta geç saatlerde şunları söyledi :

“Altın 2020de % 35 arttı. S & P sadece %3. Gümüş hala en iyisi hala tüm zamanların en yüksek seviyesinin %30 altında. En iyisi miktar olarak sınırlı olduğu endüstride kullanıldığı ve sıkı bütçelere sahip olanlar için hala uygun fiyatlı olduğu için Bitcoin.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku