Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının performansları nasıl?

0 0

BTCS Inc.15 milyon dolarlık miktarı aşan halka açık bir kripto para birimi ve blockchain odaklı bir şirket. Dönüm noktası niteliğindeki başarı kripto fiyatlarının mart ortasındaki düşüşten sonra toparlanmasının ardından geldi.

Raporlar Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının daha geleneksel emsallerinden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. BTCS mevcut kripto para varlıklarını çeşitlendirmek için ölçülü bir yaklaşım izlemeyi planlıyor. BTCS hisseleri bugüne kadar yüzde 280den fazla arttı.

 Altı yaşındaki şirket ekibinin kripto ve blok zinciri teknolojilerine olan inancı ve küresel olarak mevcut birçok işleme bağımlı sektörü bozma potansiyeli ile hareket ediyor. Charlesa göre BTCS’nin nihai hedefi halka açık şirketleri aracılığıyla genel kamu yatırımı riskini sağlamak.

“Son 6 yıl gerçekten zorlu bir yolculuk oldu. Bu süre içinde e-ticaret madencilik dijital cüzdanlar ödeme işlemleri ve ATMler de dahil olmak üzere kripto alanının pek çok yönüne şu ya da bu şekilde ilgilendik. Bu deneyimler ve bazı başarısızlıklar aracılığıyla halka açık bir kripto odaklı şirket için olağanüstü bir iş modeli olduğuna inandığımız şeyi gerçeğe çevirdik. Kamuya açık meslektaşlarımıza kıyasla son derece düşük bir risk yaşıyoruz ve madenciliğin operasyonel riskleri veya ufuktaki çabaların ötesindeki diğer maliyetli ön gelirlerin yükü altında değiliz.”

Charles ayrıca COVID-19un sektördeki etkileri ve BTCSnin küresel salgının getirdiği zorlukların üstesinden nasıl geldiğini yorumladı.

“COVIDin dünya ekonomisi üzerindeki etkileri henüz görülmedi. Devlet teşviklerinin devam etmesini ve dünya çapında fiat para birimlerinin daha da değer kaybetmesini bekliyoruz. Bu nedenle yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kıt varlıkları bir değer deposu olarak arayacaklarına inanıyoruz. Zamanla bu belirli dijital varlıkların daha yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlamalı ve muhtemelen önemli ölçüde fiyat değerlenmesine neden olacaktır. “

Yatırım söz konusu olduğunda insanlar varlıklarını enflasyondan korumanın ve finansal kurumların sunabileceğinden daha fazla kar elde etmenin yollarını arama eğilimindedir. Deneyimli bir yatırımcı olarak Charles blok zincirine ve kripto ile ilgili şirketlere yatırım yapmanın portföyleri çeşitlendirmek için neden iyi bir seçim olduğuna dair bakış açısını sundu. Blockchain teknolojisinin aracılar olmadan varlıkların küresel bazda aktarılma şeklini temelden değiştirmeye hazır olduğuna ve böylece var olan hemen hemen her endüstri için sürdürülebilir bir çözüm sunmaya ücretleri düşürmeye ve verimliliği ve güvenliği artırmaya hazır olduğuna kuvvetle inanıyor.

BTCS 15 milyon dolarlık miktarı nasıl aştı?

Charlesa göre şirket Bitcoin ve Ethereum varlıklarını büyük ölçüde artırmalarını sağlayan 1 milyon ABD dolarının üzerinde para topladı. 14 Ağustos 2020 itibarıyla yönetilen dijital varlıklarının adil piyasa değeri maliyet bazında yüzde 50 artışla 1.5 milyon doların üzerine çıktı. Ek olarak Charles şirketin dijital varlık portföyünü BTC ve ETHnin ötesine genişletmeyi planladığını ancak şu anda ekonomik belirsizlik nedeniyle çok temkinli davrandığını belirtti. Plan kripto para birimleri akıllı sözleşmeler IoT bilgi işlem ve veri depolama gibi son derece yıkıcı dikeylerde ve mümkün olan yerlerde protokol katmanında dijital varlıklara odaklanıyor.

Geleceğin belirsizliklerine rağmen Charles hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda oldukça iyimserlik gösteriyor özellikle önümüzdeki aylarda her iki kripto para birimi de 2020 boyunca büyük bir büyüme gösterdi. Dijital varlık firmasının da kendi kurum içi tüketiciye dönük dijital varlığını geliştirdiği bildiriliyor. Kripto alanı henüz emekleme aşamasındayken fiyat karşılaştırmaları endeksler işlem hacmi ve diğer önemli ölçümler hala geliştiriliyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku