Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının performansları nasıl?

Abone Ol
Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının performansları nasıl?
Serkan Aydın
 • 02 Eylül 2020
 • Yazar:

  BTCS Inc.,1,5 milyon dolarlık miktarı aşan halka açık bir kripto para birimi ve blockchain odaklı bir şirket. Dönüm noktası niteliğindeki başarı, kripto fiyatlarının mart ortasındaki düşüşten sonra toparlanmasının ardından geldi.

  Raporlar, Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının daha geleneksel emsallerinden daha iyi performans gösterdiğini gösteriyor. BTCS, mevcut kripto para varlıklarını çeşitlendirmek için ölçülü bir yaklaşım izlemeyi planlıyor. BTCS hisseleri bugüne kadar yüzde 280'den fazla arttı.

   Altı yaşındaki şirket, ekibinin kripto ve blok zinciri teknolojilerine olan inancı ve küresel olarak mevcut birçok işleme bağımlı sektörü bozma potansiyeli ile hareket ediyor. Charles'a göre, BTCS’nin nihai hedefi, halka açık şirketleri aracılığıyla genel kamu yatırımı riskini sağlamak.

  “Son 6 yıl gerçekten zorlu bir yolculuk oldu. Bu süre içinde, e-ticaret, madencilik, dijital cüzdanlar, ödeme işlemleri ve ATM'ler de dahil olmak üzere, kripto alanının pek çok yönüne şu ya da bu şekilde ilgilendik. Bu deneyimler ve bazı başarısızlıklar aracılığıyla, halka açık bir kripto odaklı şirket için olağanüstü bir iş modeli olduğuna inandığımız şeyi gerçeğe çevirdik. Kamuya açık meslektaşlarımıza kıyasla, son derece düşük bir risk yaşıyoruz ve madenciliğin operasyonel riskleri veya ufuktaki çabaların ötesindeki diğer maliyetli ön gelirlerin yükü altında değiliz."

  Charles ayrıca COVID-19'un sektördeki etkileri ve BTCS'nin küresel salgının getirdiği zorlukların üstesinden nasıl geldiğini yorumladı.

  “COVID'in dünya ekonomisi üzerindeki etkileri henüz görülmedi. Devlet teşviklerinin devam etmesini ve dünya çapında fiat para birimlerinin daha da değer kaybetmesini bekliyoruz. Bu nedenle, yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum gibi kıt varlıkları bir değer deposu olarak arayacaklarına inanıyoruz. Zamanla bu, belirli dijital varlıkların daha yaygın bir şekilde benimsenmesini sağlamalı ve muhtemelen önemli ölçüde fiyat değerlenmesine neden olacaktır. "

  Yatırım söz konusu olduğunda, insanlar varlıklarını enflasyondan korumanın ve finansal kurumların sunabileceğinden daha fazla kar elde etmenin yollarını arama eğilimindedir. Deneyimli bir yatırımcı olarak Charles, blok zincirine ve kripto ile ilgili şirketlere yatırım yapmanın portföyleri çeşitlendirmek için neden iyi bir seçim olduğuna dair bakış açısını sundu. Blockchain teknolojisinin, aracılar olmadan, varlıkların küresel bazda aktarılma şeklini temelden değiştirmeye hazır olduğuna ve böylece var olan hemen hemen her endüstri için sürdürülebilir bir çözüm sunmaya, ücretleri düşürmeye ve verimliliği ve güvenliği artırmaya hazır olduğuna kuvvetle inanıyor.

  BTCS 1,5 milyon dolarlık miktarı nasıl aştı?

  Charles'a göre şirket, Bitcoin ve Ethereum varlıklarını büyük ölçüde artırmalarını sağlayan 1 milyon ABD dolarının üzerinde para topladı. 14 Ağustos 2020 itibarıyla, yönetilen dijital varlıklarının adil piyasa değeri, maliyet bazında yüzde 50 artışla 1.5 milyon doların üzerine çıktı. Ek olarak Charles, şirketin dijital varlık portföyünü BTC ve ETH'nin ötesine genişletmeyi planladığını ancak şu anda ekonomik belirsizlik nedeniyle çok temkinli davrandığını belirtti. Plan, kripto para birimleri, akıllı sözleşmeler, IoT, bilgi işlem ve veri depolama gibi son derece yıkıcı dikeylerde ve mümkün olan yerlerde protokol katmanında dijital varlıklara odaklanıyor.

  Geleceğin belirsizliklerine rağmen, Charles hem Bitcoin hem de Ethereum konusunda oldukça iyimserlik gösteriyor, özellikle önümüzdeki aylarda her iki kripto para birimi de 2020 boyunca büyük bir büyüme gösterdi. Dijital varlık firmasının da kendi kurum içi tüketiciye dönük dijital varlığını geliştirdiği bildiriliyor. Kripto alanı henüz emekleme aşamasındayken, fiyat karşılaştırmaları, endeksler, işlem hacmi ve diğer önemli ölçümler hala geliştiriliyor.

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Kripto koruma fonu ile ilgili her şey

  Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının performansları nasıl?

  Bitcoin odaklı kripto koruma fonlarının performansları nasıl?

  BTCS Inc.,1,5 milyon dolarlık miktarı aşan halka açık bir kripto para birimi ve blockchain odaklı bir şirket. Dönüm noktası niteliğindeki başarı, kripto fiyatlarının mart ortasındaki d...

  • 02 Eylül 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.