Bitcoin, neredeyse 2016-2017 patlamasından önceki gibi görünüyor

0 1

Bitcoin 12 bin dolarlı seviyelerden gelen satışlarla 10 bin doların da altını test etti.

Önde gelen kripto para birimi şu anda önemli teknik seviyelerde işlem yaparak 10 bin doların bir miktar üzerinde işlem görüyor.

BTC bu önemli seviyelerin üzerinde veya altında kayda değer bir kapanış yapmadı ancak yatırımcılar grafikleri yakından takip ediyor.

Bir analist Bitcoinin son zamanlardaki zayıflığının aslında gidişat için normal olduğunu savunuyor.

Makro bir perspektiften bakıldığında BTCnin 2016-2017 üstel rallisine başladığı zamanki gibi göründüğünü belirtiyor.

Bu Bitcoinin son zamanlardaki zayıflığına rağmen bir makro zaman diliminde iyi bir noktada kaldığını söyleyen bir dizi analistle uyumlu bir görüş.

Tarih tekerrür ederse Bitcoin tekrar yükselebilir

Bir kripto analistin yakın tarihli bir analizine göre tarih kendini tekrar ederse Bitcoin buradan bir makro ralli başlatmaya hazırlanıyor.

Analist aşağıdaki grafiği paylaştı. Bu BTCnin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolardan önemli bir düşüş trendinden sıçramak üzere olduğunu gösteriyor.

Tarih tekrarlanırsa BTC mevcut fiyat seviyelerinde temiz bir sıçrama yaptıktan sonra boğa koşusuna başlamaz:

“Haftalık BTC: 2015 -vs- 2020. Azalan trend çizgisinin yeniden testi. Başarılı 2015 yeniden testinin ardından BTC Aralık 2017  tüm zamanların en yüksek seviyesine % 8000 oranında girdi. Anlamsız bir umut mu? “

Tamamen İmkansız Değil BTCnin Makro Grafik Yapısı Yükselişte 

BTCnin bir makro yükselişin eşiğinde olduğu yönündeki bu duyguyu doğrulayan kripto para biriminin makro fiyat hareketinin diğer analizleridir.

Yakın zamanda bir yatırımcı  aşağıdaki bu grafipği paylaştı. Bitcoinin son fiyat hareketinin aslında bir makro destek seviyesinin net bir yeniden testi olduğunu birçoğunun da belirttiği gibi düşüş eğilimi olmadığını gösteriyor:

“$ BTC fonlama ve prim endeksi dün 19 Marttan bu yana görüldüğü en düşük seviyeye ulaştı … Bu sefer hariç MSde teyit edilmiş bir yükseliş kırılmasıyla aylık grafiğe kadar çok yıllı bir S / R seviyesini yeniden test ediyoruz …”

Sektörün temelleri olumludur.  Fidelity Investmentsın son zamanlarda kurumsal müşterilere BTC sunmaya odaklanan bir Bitcoin fonu üzerinde çalışmaya başladığı ortaya çıktı.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku