Bitcoin mağdurları CEO nun evine baskın düzenledi

0 0

Çindeki FCoin kurbanları paralarını geri almak için CEO Zhang Jianın evine baskın düzenledi. Mağdurlar CEOnun 118 milyon $ a karşılık gelen 13.000 BTC ödeyemediğini açıkladıktan sonra harekete geçmeleri için çeşitli gruplar kurdu. 17 Şubat 2020de açıklanan iflas sırasında bu miktar 130 milyon dolara eşitti.

BİNANCE VE AKBANK İŞ BİRLİĞİ SONA ERDİ… TIKLAYIN

Şirket “FCoin Truth” adlı konuda bir güncelleme yayınlamış olsa da bu bazı kullanıcıları ikna etmedi. Bazı kurbanların birikmiş paralarının neredeyse tüm hayatlarını borsada tuttukları belirtiliyor.

FCoin işini yeniden başlatacağını ve mağdurlar için bir tazminat fonu oluşturacağını belirtmesine rağmen bu açıklama çok etkili değildi ve müşteriler kendi başlarına yeni yollar aramaya başladılar. Aktivist grup CEOnun eşi teyzesi ve kayınvalidesi de dahil olmak üzere bazı aile üyelerini izledi. Bunu fark ettikten sonra üyeler en yakın polis karakoluna zarar vermeden sığınmayı başardılar.

Ancak tüm bu gelişmeler ve polisin katılımı eylemcileri durdurmadı. Protestocular aile üyelerinin polis karakolundan çıkışlarını yakalamak için üç girişi ve çıkışı da korudular. Hatta bazı aktivistler polis karakoluna girmeye çalıştı.

Jiannın aile üyelerini değiştiren aktivistlerden biri Jians bir ay bile olsa onları ikna edene kadar bölgeyi terk etmeyeceklerini söyledi.

Borsa yeniden çalışmaya başlayacağını açıkladıktan sonra CEO veya FCoinden yeni bir açıklama yapılmadı. Peki şirketin kurbanları nasıl ve ne zaman ödeyeceği de belli değil. Bununla birlikte borsadan borç varlık ve ödeme planı ekstrelerinin mümkün olan en kısa sürede yapılacağı bildirildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku