Binance ve Akbank iş birliği sona erdi

0 0

Kripto para birimi borsası Binance dün “teknik sorunlar” nedeniyle bir banka kanalı üzerinden doğrudan Türk Lirası transfer işlemlerini durdurduğunu açıkladı.

İŞTE TÜRKİYE’NİN İLK BLOCKCHAİN EKOSİSTEMİ… TIKLAYIN

Açıklamada ortaya çıkan yeni bir gelişme işbirliğinin sona erdiğine işaret ederken sorunları çözmek için çabalar sürüyor.

Para çekme işlemleri 13 Marta kadar devam edecek

Binance tarafından yapılan açıklamada Türk Lirası mevduatın durdurulduğu ve para çekme işlemlerinin 13 Mart 2020ye kadar devam edebileceği bildirildi.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada “Binance.com üzerinden doğrudan banka havalesi ile Türk Lirası mevduatımızı durdurduğumuzu sizinle paylaşmak istiyoruz. Doğrudan banka aracılığıyla para yatıran kullanıcılar için banka havalesi çekme işlemleri 13.03.2020 tarihine kadar devam edecektir. İşlem banka çalışma saatleri içinde manuel olarak ve manuel olarak devam edeceğinden olası gecikmelerden dolayı özür dileriz. Kullanıcılarımız Papara kanalı üzerinden para çekmeye ve para yatırmaya devam edebilir ” ifadelerine yer verildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku