Bitcoin kullanarak Coca-Cola almak ister misiniz?

0 0

Avustralya ve Yeni Zelandadaki 2000den fazla Coca-Cola otomatı artık Bitcoini (BTC) bir ödeme seçeneği olarak kabul ediyor.

Asya Pasifik bölgesindeki markanın en büyük şişeleyicisi ve distribütörü olan Coca-Cola Amatil bunun için kripto para birimi ödeme şirketi Centrapay ile ortaklık kurdu.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Centrapay tarafından yapılan bir açıklamada kullanıcıların Sylo Smart Wallet uygulaması aracılığıyla telefonlarına kuracakları Bitcoin ödemeleri yapabildikleri sadece bir QR kodunu tarayarak Bitcoin ile coca-cola satın alabilecekleri bildirildi.

Centrapay; Web sitesinde Adidas KFC ve Jack Daniel’ gibi markaları müşteri olarak listeliyor. Şirketin CEOsu Coca-Colanın gelişimine ilişkin bir açıklamada Centrapayın entegrasyonun karmaşıklığı ve kötü kullanıcı gibi dijital varlıkların benimsenmesi için iki önemli engeli çözdüğünü söyledi.

Önümüzdeki dönemde işlerini küresel olarak genişletmeyi planladıklarını belirten Faury ABD pazarını dünyada bir ilk olacak yeniliklerle hedeflediklerini belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku