Bitcoin kararsız… Peki yön aşağı mı, yukarı mı?

0 0

Bitcoin fiyatı önemli bir desteğin yakınında toplanmaya devam ediyor ancak daha keskin bir düzeltmeyi önlemek için 9 bin 400 doların üzerinde bir kapanışa ihtiyaç var.

Geçen haftanın özeti Bitcoin’in 9 bin dolar altını birden fazla test etmesi ancak 8 bin 800 dolar desteğinden gelen satın almalarla fiyatın tekrar 9 bin dolar üzerine çıkması olarak verilebilir. 

BİTCOİN TEKNİK ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

CoinMarketCapte BTC 20-MAnın altında tutunuyor ve VPVRdeki yüksek hacimli bir alandan çıkış için kısa vadede bir hareket olabileceğine dair işaretler veriyor.

Geçen hafta Bitcoin’in işlem hacmi düştüğü için ivme azaldı. 9 bin doların altında gelen satın almalarla yükseliş eğilimi bozulmadan kaldı.

Yatırım uzmanları 9 bin 400 – 9 bin 500 dolarlık bölgede 20-MAnın üzerinde bir günlük kapanış beklemenin daha iyi olabileceğini kaydediyor.

Dikkat edilmesi gereken olumlu bir nokta 100-MAnın günlük zaman aralığında 200-MAnın üzerine çekildiği hafta sonu boyunca ancak sonuçta riskli ters traderlar

Bitcoin fiyatı dar bir aralıkta konsolide olurken piyasadaki yan hareketlerden yararlanan bir dizi altcoin oldu. Chainlink (LINK) yüzde 3.58 ve DigiByte (DGB) yüzde 10.63 yükseldi.

CoinMarketCape göre genel kripto para birimi piyasa değeri şu anda 2589 milyar dolar ve Bitcoinin hakimiyet oranı yüzde 64.9 seviyesinde.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku