Bitcoin kafesteki bir boğa

0 1

Bloomberg analistine göre şimdiye kadarki en dar Bollinger Bantları Bitcoinin büyük bir ralli için konsolide olduğunu gösteriyor.

Bloomberg analisti Mike McGlone son raporunda Bitcoinin konsolide olduğunu iddia ediyor. Oynaklığın azalması nedeniyle Bitcoin fiyatının Bollinger Bantlarının şimdiye kadarki en düşük noktasında olduğunu tahmin ediyor.

6.500 DOLAR – 13 BİN DOLAR KRİTİK ARALIK

McGlone’a göre Bitcoin 13 bin dolarlık direnci kırmaya hazırlanıyor. McGlone bununla beraber fiyatın 6 bin 500 doların altına düşmemesinin kritik olduğunu söyledi:

“Grafiğe göre Bitcoin kafesinden çıktığında yaklaşık 13 bin dolar iyi bir başlangıç direnci hedefi. Alt tarafta 6 bin 500 doların altındaki seyir ise yükseliş trendini tehlikeye atacaktır. ”

McGlone Bitcoinin oynaklığının altın için aynı metriğe göre 2017 rallisinden bu yana en düşük seviyede ve ortalamanın çok altında olduğunu belirtti.

Son zamanlarda Bloomberg analistleri Bitcoinin 20 bin dolarlık rekor seviyelere geri dönebileceğini ve hatta 28 bin dolara kadar yükselebileceğini tahmin ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku