Bitcoin in yeni yükseklere ulaşmasının önünde sadece iki direnç seviyesi kaldı 

0 0

Bitcoin geçtiğimiz birkaç gün boyunca benzeri görülmemiş bir dalgalanma gördü dün gece boğalar 18 bin 600 dolarlık en yüksek seviyelere gönderdiğinde BTC bir kaynama noktasına ulaştı.

Buradaki satış baskısı oldukça yoğundu ve hızla satılmaya neden oldu

Sadece birkaç dakika içinde fiyatı 18 bin 600 dolarlık yüksek seviyelerden 17 bin 400 dolar a düştü ve buradaki destek keskin bir toparlanmaya yol açtı.

O zamandan beri istikrara kavuştu ve kısa vadeli teknik görünümü güçlü kalırken 18 bin 000 doların hemen altında konsolide ediyor.

Bir analist kripto para birimi tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeden önce yalnızca iki temel direnç seviyesi kaldığını belirtiyor.

Bu seviyeler yatırımcıların beklediğinden daha erken kırılabilir.

Bitcoin son birkaç gün ve hafta boyunca bazı çılgın fiyat hareketleri gördü. Boğalar trendini kontrol etmeye çalışıyor ve dün gece 18 bin 600 dolarlık en yüksek seviyelere gönderiyor.

Bununla birlikte bu yüksekler kısa ömürlü oldu ve büyük bir satış baskısı akışı kripto para birimini durdurdu. Birkaç dakika içinde fiyatı 1.000 doların üzerinde düştü ve 17 bin doların altındaki bölgeye düştü.

BTC o zamandan beri toparlandı ve 18 bin doların altında konsolide oldu.

Bir yatırımcı şimdi kriptonun yeni zirvelere ulaşması için kırılması gereken gerçekten sadece iki direnç seviyesi kaldığını belirtiyor.

Yatırımcı 18 bin 900 ve 20 bin doları işaret ediyor ve bu seviyenin üzerinde neredeyse 24.000 dolar a kadar engelsiz bir ralli olduğuna dikkat çekiyor.

Boğalar yaklaşık 80 gündür güç gösterdiği için yakın vadede bu seviyeye doğru bir yükselişin yakın olma olasılığı çok yüksektir.

Satıcılar trendi tersine çevirmeye çalışırken Bitcoin düşüş yaşıyor

Bitcoinin yükseliş trendi dün gece boğaların onu 19.000 dolara uçurmasıyla aşırı ısındı. Şimdi bu yükseklerden daha aşağıda işlem görüyor.

BTC şu anki 17 bin 530 dolarlık fiyatıyla % 1in biraz altında işlem görüyor. Bu 17 bin 400 dolarlık günlük en düşük seviyelerden hafif bir yükselişe işaret ediyor ancak dün gece “V-şekilli” toparlanma meydana geldiğinde görülen kazançların neredeyse tamamı kaybetti.

Analiz: BTC yeni yükseklere ulaşmadan önce sadece iki direnç seviyesi kaldı 

Bir analist Bitcoinin yakın vadede nereye yönelebileceği konusundaki düşüncelerini paylaşırken tüm zamanların en yüksek seviyelerini belirlemeden önce yalnızca iki direnç seviyesi kaldığını açıkladı.

İleride yalnızca iki seviye var: 18900 (en yüksek haftalık kapanış) ve 20.000 ”

Boğalar dün geceki elden çıkarmanın verdiği hasarı tersine çevirmediği sürece Bitcoinin bu direnç seviyelerini test etmeden önce kısa vadede daha fazla olumsuzluk görme olasılığı var.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku