Bitcoin in nerede olması gerektiği ile ilgili farklı bakış açıları

0 0

Ağustos ayında 12.000 Dolara doğru bir yükselişi gören Bitcoin için Eylül iyi bir ay olmadı. Son birkaç haftayı sıkıntılı geçiren BTC 10.000 Dolar düştü ardından tekrar 10.400 Dolara ulaştı.

Bitcoin piyasa değeri ile 12.000 Dolar ve 11.000 Dolarda sert direnç seviyeleri olarak görev görüyor. İkinci işareti kırmayı başaran varlık bulunduğu yere geri dönerek 600 Dolar kaybetti.

Birçok analist Bitcoinin ilerlemesi gereken yönü ile ilgili farklı düşüncelere sahip görünüyor. Bloombergde bir analist olan Mike McGlone son zamanlarda Bitcoinin şu anda birim başına yaklaşık 15.000 Dolardan işlem görmesi gerektiğini söyledi. Çünkü genel hash oranı son haftalarda büyük ölçüde arttı ve dünya çapında açık olan Bitcoin adreslerinin sayısında patlama yaşandı.

McGlone dezavantajlarına rağmen Bitcoinden vazgeçmediğini ve Bitcoinin ani fiyat hareketi değişimini beklemek gerektiğini söyledi.

Daha yumuşak bir yaklaşım sergileyen Tone Vays gibi diğer analistler ise Bitcoinin ilerleyiş şekli farketmeksizin yatırımcıların her koşulda varlıktan yararlanabileceğini öne sürüyor.

Vays konuyla ilgili olarak şunu söyledi:

Kırılması durumunda 9.000 Doların iyi bir dip olduğunu düşünüyorum. Böyle bir durumda en düşük fiyatın 7.000 Dolar olacağı kanaatindeyim.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku