Ripple ın yeni kar amacı gütmeyen kuruluşu Xrp fiyatlarını canlandırdı

0 0

Rippleın kar amacı gütmeyen kuruluşu XRP Ledger Foundationın lansmanı XRP fiyatlarının üzerinde olumlu bir etki yarattı.

Rippleın blok zincirinin gelişimini ve benimsenmesini hızlandırmaya yardımcı olmak için oluşturulan Xrp Ledger tokena kritik destek seviyelerini yeniden alma şansı verdi.

XRPnin 0.24 Dolarlık engelinin desteğe çevrilmesi ile bir sonraki direnç seviyesi 0.27 Dolar olacak.

Xrp Ledger büyümeyi ve yeniliği teşvik eden dinamik bir ekosistem oluşturmak için yönetişim temel kodda değişiklikler ve doğrulayıcıların listesi gibi farklı alanları iyileştirmeyi hedefliyor.

Rippledeki CTO David Schwartz”Biz ve topluluk son 8 yılda XRP Ledgerın ademi merkeziyetçiliğini ve performansını önemli ölçüde artırmak ve vakfın önderliğinde gelecekteki büyümesine ve yeniliğine bağlı kalmak için çalıştık ” dedi.

Duyuru topluluk tarafından da olumlu karşılandı. Yatırımcılar tokeni satın almak için borsalara yönelerek fiyatları son 40 saat içinde % 9dan fazla artırdı. Şimdi çok sayıda teknik endeks sınır ötesi para transferlerinin altcoinin yukarı çıkmak için daha fazla alana sahip olduğunu gösteriyor.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku