Bitcoin in mucidi Satoshi Nakamoto’nun filmi geliyor

0 0

Bitcoinin yaratıcısı ve hala (veya kim) bilinmeyen Satoshi Nakamoto hakkında ” Decrypted” adlı yeni bir filmin yapım aşamasında olduğu öğrenildi.

Bitcoin.coma göre filmde Nakamoto devletin kripto para birimlerini yok etmesine yardımcı olmak için Amerikan Ulusal Güvenlik Bölümü NSA tarafından kaçırıldı veya işkence gördü.

IMDBde komedi kategorisinde yer alan film Mick Sands tarafından yazılıyor ve yönetmen Tom Sands. Filmin IMDB ifadesi aşağıdaki ifadeleri yer alıyon:

“Filmde kışkırtıcı bir kara mizah olan uyumsuz bir NSA birimi Bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamotoyu kaçırıyor ve ona kripto paraları yok etmek için bilgi vermek için işkence ediyor.”

Bitcoinin yaratıcısı Satoshi Nakamotonun rolü 2014 aksiyon gerilim filmi Everlyde Oscar adayı aktris Salma Hayekin karşısında oynadığı Akie Kotabe tarafından canlandırılıyor.

Yönetmen Phil Harris ayrıca senarist Mick Sandsin kripto para birimlerini sevdiğini ve filmin prodüksiyonu sırasında sadece Nakamotoda değil aynı zamanda Bitcoinde de çok araştırma yaptığını söyledi. Harris ayrıca ABD hükümetinin Bitcoine karşı düşmanlığının da çok heyecanlı olduğunu belirtti.

Başka bir Bitcoin filmi geliyor

Öte yandan Winklevoss kardeşlerin de bir Bitcoin filmine sponsor oldukları öğrenildi. İkizlerin Ben Mezrichin Bitcoin Milyarderleri kitabının sinemaya uyarlanmasına katkıda bulunacağı öğrenildi.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku