Bitcoin in geri çekilmesi altcoin piyasasında ralliyi ateşleyebilir

0 0

Bitcoin geçtiğimiz hafta 14 bin 100 dola seviyesini test etti. Ancak bu noktadan gelen satışlarla tekrar 13 bin 200 dolarlı seviyelere kadar geriledi. Her ne kadar hafif de olsa tepki alımı gelse de geri çekilme sürecinin devam ettiği gözleniyor.

Boğalar bu yükseklere varışın ardından 13.800 dolar civarında istikrar bulmuş olsalar da son birkaç saat içinde ortaya çıkan büyük satış baskısı girişlerine karşı koruma sağlayamadılar.

Bu satış baskısı oldukça önemliydi ve kripto 13.000 $ lık bölgenin güçlü bir savunma yapamazsa artmaya devam edebilir.

Bir analist Kasım ayının altcoinlerin ivmesinin bir kısmını geri kazanabileceği ay olabileceğini belirtiyor.

Analist son günlerde görülen Bitcoinin azalan hakimiyetinin şu anda yüksek zaman çerçevesi destek seviyelerinde işlem gören çoğu büyük altcoin ile birleştiğinde altcoinler için yukarı yönlü bir trendin yakın olduğunu gösterdiğine inanıyor.

Bununla birlikte analistin iddiasının mantığı aynı zamanda ilk önce Ethereumun yükselişine dayanıyor ancak 400 $ lık bir gecede reddedilmesinin ardından ETH yüksek zayıflık belirtileri göstermeye devam ediyor.

Bitcoinin Fiyatı Gecelik Satışın Ardından 13.000 Dolara Doğru Düşüyor

Bu son birkaç hafta boyunca işlem gördüğü yerde ancak 13.800 $ dan yayınlanan çoklu retler kısa vadeli görünümü için biraz sorun yaratıyor gibi görünüyor.

BTCnin yakın vadede nereye yöneldiği büyük ölçüde bu seviyedeki en son reddedilmeye karşı devam eden tepkisine bağlı olabilir.

13.000 $ ın altındaki herhangi bir kırılma kısa vadeli gücünü potansiyel olarak geçersiz kılacak ciddi kayıplara yol açabilir.

Altcoinler BTC Geri Çekilmesinden Yararlanabilir

Bir analist altcoinlerin bir sonraki büyüme dalgasının bu son Bitcoin fiyat düşüşüyle ​​harekete geçeceğine inanıyor.

Analist sermayenin Bitcoinden uzağa ve daha sonra altcoinlere yönlendirilecek olan Ethereuma akacağını iddia ediyor.

Bu olasılığın birçok altcoinin şu anda yüksek zaman dilimi destek seviyelerinin üzerinde gezinmesi gerçeğiyle arttığını iddia ediyor.

“Olağan sermaye akışı. BTC> ETH> ALTS. Önümüzdeki ay piyasaların çoğu için gerçekten iyi olacak BTC ile eşleşmeler  şaşırtıcı desteklerinde ve hakimiyet düşüyor. Ayrıca bazı büyük projeler listelenecek Kasım harika bir ay olacak. “

Bu eğilim gerçekleşirse Bitcoin fiyatının bir miktar istikrar bulması ve şu anda karşılaştığı hafif düşüşü yavaşlatması gerekecektir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku