Bitcoin in bu seviyeyi geçememesi fiyatın daha da düşmesini tetikleri mi?

0 0

Bitcoin yapılan bir kırılma girişiminin ardından 13 bin 750 dolardan satışlarla karşılaştı.

Analistler bu başarısız kırılmanın daha fazla kaybın habercisi olabileceğini düşünüyor.

Bir analist Bitcoinin yakın gelecekte “daha fazla geri çekilme” göreceğini belirtti.

Bu açıklama ile paylaşılan grafik izlenecek kilit seviyelerin 13.000 $ civarında bir dizi destek olacağını ardından 12.500 $ ve ardından 12.000 $ a doğru daha kayda değer seviyeler olacağını gösteriyor.

Tüm bu fiyat hareketi ayrıntılı olsa da analistler bunun daha düşük bir hareketin habercisi olabileceğini düşünüyor.

Bir kripto varlık analisti aşağıda görülen grafiği paylaştı. Bu yükseliş sırasında Bitcoinin 13 bin 750 dolarlık bölgenin üzerinde açık bir şekilde hareket edemediğini gösteriyor. Bu başarısızlık kripto para biriminin yakın gelecekte “daha fazla geri çekilme” görebileceğini gösteriyor.

Grafik Bitcoinin daha aşağı kayması durumunda izlenecek temel seviyelerin 13.000 $ civarında bir dizi destek olacağını ardından 12.500 $ ve ardından 12.000 $ a doğru daha kayda değer seviyeler olacağını gösteriyor. Haftalık destek direnci değişiminin olduğu 12.000 $ onu izlemek için önemli bir seviye yapıyor:

“$ BTC Daha fazla geri çekilmeden önce burada bir düşüş yaşıyor olabiliriz gibi görünüyor. Dip satın almak isteyeceğim birkaç seviye var. Sizleri haberdar edeceğim! “

BTC bayraklı borsa tarafından aşağı çekiliyor olabilir. S&P 500 ve Dow Jones seçimle ilgili bazı belirsizlikler ve yeni boyutlara ulaşan devam eden pandemi nedeniyle son birkaç gün içinde düşüş yaşadı.

Bitcoin hala geleneksel piyasadaki hareketlerden az oranda etkileniyor gibi görünüyor. Bununla birlikte önde gelen kripto para birimi onu daha yükseğe çıkaran harici ve dahili katalizörlere sahip olmaya devam ettikçe etki azalmaya başlıyor.

Paypal etkisi

Bitcoinin uzun vadede fiyat hareketinin altını çizmek fiyatları yükseltmek için ayarlanmış temel eğilimlerdir.

Birincisi dünyanın en önemli fintech şirketlerinden biri olan PayPalın kriptoda aktif olarak çalıştığı anlaşılıyor. Şirket artık Bitcoin alımlarını ve satışlarını ve gelecek dijital varlık ödemelerini destekliyor.

Şirketin ayrıca alana girişini daha da ilerletmek için kripto şirketlerini satın almaya çalıştığına inanılıyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku