Bitcoin in, 20 bin dolara ulaşabilmesi için bunu yapması şart

0 0

 Bitcoin kanalın orta sınırı olan 18 bin 500 doların ve 19 bin doların üzerine çıkma zorunluluğuyla mücadele ediyor.

Fırsatı kaçırma korkusu (FOMO) spekülasyon ve heyecan 19 bin dolarlık direncin aşılması durumunda Bitcoini 20 bin dolara itmesi muhtemel.

Kripto para piyasasındaki yükseliş döngüsü ivme kazanmaya devam ediyor. Bitcoin Aralık 2017den bu yana ilk kez 19 bin dolarlık seviyeye ulaştı. BTC tüm zamanların en yüksek seviyesinde tam olarak 19 bin 880 dolarda işlem görmeye çok yakın. Bu makale yazılırken BTC / USD 18 bin 987 dolara ulaşılan yeni yıllık yüksek seviyeden bir düzeltmenin ardından 18 bin 500 dolardan işlem görüyor.

Günlük grafik şu anda yükseliş trendine yön veren yükselen bir kanalın oluşumunu gösteriyor. Bu arada kripto para birimi kanalın orta sınırındaki direnişle mücadele ediyor.

Bitcoinin yükseliş hedefleme seviyelerini 19 bin doların ötesinde sürdürmesi için bu engelin üzerindeki günü kapatması gerekiyor. Göreceli Güç Endeksi yukarıya doğru küçük bir eğimle bir seviyeleme hareketi varsaydı. Diğer bir deyişle alıcılar en azından şimdilik üstünlüğe sahipken piyasa istikrarlı.

19 bin doların üzerinde bir işlem Bitcoini şu anda Bitcoinin ana direnç alanı olan tüm zamanların en yüksek seviyesine yaklaştırabilir. Bu seviye kırılırsa 20 bin doları geçen ralli büyük olasılıkla devasa olacaktır.

Şu anda hareketli üç ortalamanın tümü; 50 SMA 100 SMA ve 200 SMA bir başka olumlu sinyalolan yükselen fiyatı yakaladı. 50 SMAnın 100 SMAnın üzerinde yarattığı boşluğun yanı sıra alıcıların üstünlük sağladığını gösteriyor.

Bitcoinin kanalın orta sınırının ve 18 bin 500 doların üzerinde kalmaması durumunda yükseliş anlatısının geçersiz hale geleceğini belirtmekte fayda var. 18 bin doların altındaki bir kırılma büyük satış emirlerini tetikleyebilir ve Bitcoini önemli destek bölgelerinde 17 bin 500 dolar 16 bin dolar ve 50 SMAyı 14 bin dolara itebilir. Kanalın alt sınırının BTCnin keskin bir şekilde düşmesini önlemeye yardımcı olabileceğini unutmayın.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku