Bitcoin için quot 100 bin dolar olacak quot dedi, tarih bile verdi

0 1

Bitcoinin 2019da 11 bin 600 dolardan 6 bin400 dolara düşeceğini doğru bir şekilde tahmin eden kripto stratejisti BTCnin patlayacağına ve 100 bin dolara yükselmeye başlayacağına inandığı anı işaret ediyor.

Trader Dave the Wave isimli kullanıcı 37 bin twitter takipçisine Bitcoinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20 bin dolara çıkmak için yavaş yavaş güçlendiğini söyledi.

“Ve yükselen bir üçgenin kırılması olarak bilinen teknik bir kalıbın standart kullanımı 100 bin dolar hedef veriyorum.”

Davein grafiğine göre kripto meraklılarının Bitcoinin alev alması ve patlaması için 2021in sonuna kadar beklemesi gerekecek. Yatırımcı 2023 kapanmadan önce Bitcoinin 100 bin dolara fırlayacağını tahmin ediyor. Kripto analisti yavaş tırmanışın büyük bir BTC patlamasına zemin hazırlayacağını da vurguluyor.

Yine de uyarıyor

Ancak Dave diğer tahminler gibi analizinin de yanlış olabileceğini ve BTCnin 2023 öncesinde 100 bin dolara yükselebileceğini kabul ediyor. Yatırımcı tartışmalı stok akış modelini uygulayan ilk analist olan PlanB ile yaptığı bir konuşmayı paylaştı. Bitcoine. Konuşmada PlanB Aralık 2021den önce Bitcoinin 100 bin doların üzerine çıkması durumunda Davein modelinin yanlış olup olmayacağını sordu.

Dave şöyle dedi:

“Kesinlikle çok zor olacaktır. Log büyüme eğrisi bu fiyata kısa bir artış sağlayabilir ancak fiyatın daha yüksek seyretmesi eğriyi geçersiz kılar / yanıltır. “

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku