Bitcoin için “önce 100 bin sonra 1 milyon” dedi… Tarih bile verdi

0 3

Nugget’ın Haber CEOsu Alex Saunders Bitcoin (BTC) nin beş yılda 100 bin dolar ve 2035 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi.

Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe ile 18 Kasımda bir röportajda konuşan Saunders mevcut koşulları yeni zirveler için “mükemmel bir zemin” olarak nitelendirdi.

Saunders: 2035 yılına kadar 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyatı

Saunders Bitcoin’deki seyirle ilgili olarak “Ya önümüzdeki birkaç hafta içinde şu anda olduğu gibi yükseliş devam edecek ve çok hızlı bir şekilde 20 bin dolara ulaşacak ya da şimdi bir miktar dinlenme aralığına sahip olacak” dedi.

Saunders BTC / USDnin 17.700 $ a odaklanan geniş bir koridorda hareket etmek için 18.400 $ lık son yüksek seviyelerden çıkmasıyla ilgili görüşlerini bildirdi. Sadece haftalık performansın yüzde 15e varan getiri sağlamasıyla kazançlar hızlı oldu.

Saunders gelecekte Bitcoin için altı veya yedi rakamlı seviyelerin görülebileceğini iddia etti ve “Dürüst olmak gerekirse önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoinin 100 bin dolara ulaşacağını düşünüyorum” dedi…

“Ve eğer görevine devam etmesine ve dünyanın dört bir yanından gelen tüm parayı emmesine ve küresel bir rezerv para birimi olmasına izin verilirse … Sanırım önümüzdeki 15 yıl içinde coin başına 1 milyon dolara ulaşabiliriz.”

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku