Bitcoin için “önce 100 bin sonra 1 milyon” dedi… Tarih bile verdi

Abone Ol
Bitcoin için “önce 100 bin sonra 1 milyon” dedi… Tarih bile verdi
Emre Boran
 • 19 Kasım 2020
 • Yazar:

  Nugget’ın Haber CEO'su Alex Saunders, Bitcoin (BTC) 'nin beş yılda 100 bin dolar ve 2035 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi.

  Cointelegraph Markets analisti Michaël van de Poppe ile 18 Kasım'da bir röportajda konuşan Saunders, mevcut koşulları yeni zirveler için "mükemmel bir zemin" olarak nitelendirdi.

  Saunders: 2035 yılına kadar 1 milyon dolarlık Bitcoin fiyatı

  Saunders, Bitcoin’deki seyirle ilgili olarak "Ya önümüzdeki birkaç hafta içinde şu anda olduğu gibi yükseliş devam edecek ve çok hızlı bir şekilde 20 bin dolara ulaşacak ya da şimdi bir miktar dinlenme aralığına sahip olacak" dedi.

  Saunders, BTC / USD'nin 17.700 $ 'a odaklanan geniş bir koridorda hareket etmek için 18.400 $' lık son yüksek seviyelerden çıkmasıyla ilgili görüşlerini bildirdi. Sadece haftalık performansın yüzde 15'e varan getiri sağlamasıyla kazançlar hızlı oldu.

  Saunders, gelecekte Bitcoin için altı veya yedi rakamlı seviyelerin görülebileceğini iddia etti ve “Dürüst olmak gerekirse, önümüzdeki beş yıl içinde Bitcoin'in 100 bin dolara ulaşacağını düşünüyorum” dedi…

  "Ve eğer görevine devam etmesine ve dünyanın dört bir yanından gelen tüm parayı emmesine ve küresel bir rezerv para birimi olmasına izin verilirse ... Sanırım önümüzdeki 15 yıl içinde coin başına 1 milyon dolara ulaşabiliriz."

  Kripto para piyasasıyla ilgili en güncel haberlerden ve analizlerden anında bilgi sahibi olmak için bizi Twitter - Facebook hesaplarımızdan ve Telegram grubumuzdan takip edebilirsiniz…

  Alex saunders ile ilgili her şey

  Bitcoin için “önce 100 bin sonra 1 milyon” dedi… Tarih bile verdi

  Bitcoin için “önce 100 bin sonra 1 milyon” dedi… Tarih bile verdi

  Nugget’ın Haber CEO'su Alex Saunders, Bitcoin (BTC) 'nin beş yılda 100 bin dolar ve 2035 yılına kadar 1 milyon dolara ulaşabileceğini söyledi. Cointelegraph Markets analisti Michaël van ...

  • 19 Kasım 2020
  UYARI: Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan ve hiçbir şekilde yönlendirici nitelikte olmayan içerik, yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Sayfada yer alan ifadeler, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyelerin kullanılması nedeni ile ortaya çıkabilecek durumlardan KriptoArena.com sitesi sorumlu değildir.