BITCOIN İÇİN ÖLÜM KALIM NOKTASI YAKLAŞIYOR ÖNÜMÜZDEKİ İKİ HAFTA ÇOK KRİTİK

0 0

Bitcoin 4.200 $ lık direnç seviyeleri ile karşı karşıya kalıyor ve bunda başarısız olunca geriye çekiliyor. Her ne kadar 4.000 $ sadece yakın zamanda bir destek bölgesine dönüştürülmüş olsa da önde gelen bir analist şimdi bunun BTCnin üstte tutması gereken kilit bir seviye olduğunu söylemekte.

Bitcoin’in şu anki işlem aralığı daraldığından ve fiyat 4000 dolar civarında genel bir dirence yakın yerde konsolide olduğundan market değerine göre lider kripto para 6000 dolarlık desteğin kırıldığı Kasım ayından beri en kritik noktada. Twitter üzerinden tanınan kripto para ve Bitcoin analistlerinden birisi Bitcoin’in 4.000 dolarda tutunması gerektiğini ve düşüşün veya bunun üstüdeki bir artışın ne gibi sonuçlar getirebileceğini vurguladı.

Bitcoin basın saatine göre hala 4.000 dolar üzerinde direniyor ve 4.036 dolarlık bir birim fiyata sahip.Twitter da yaptığı analistler ile gündeme gelen DonAlt ise Bitcoin’in mevcut fiyatının ya 4.500 dolara ya da 3.500 dolara sarkma veya çıkmasının söz konusu olduğunu söyledi.
 Think Markets U.K’nin analisti Naeem Aslam da 4.000 doların ”ölüm-kalım” durumunu şekillendireceğini ve ilk kaybedilen 6.000 dolar savaşına rağmen hala umutlu olduğunu belirtti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku