Bitcoin için bir sonraki ralli ne zaman?

0 2

Bitcoin güçlenme belirtileri gösteriyor ve sonunda 10 bin 600 dolar ın üzerine çıktı.

Boğalar herhangi bir sürdürülebilir yükseliş trendini katalize etmek için mücadele ederken güvencesiz bir konumda kalıyor.

Tüm piyasa son birkaç gün ve hafta boyunca nispeten sessiz kaldı ve birçok altcoin BTC zayıflık belirtileri gösterdikçe düşüyor.

Bir analist Bitcoinin mevcut görünümünün tarihsel bir analizinin büyük bir patlama yapmaktan hala aylar uzakta olduğunu gösterdiğine dikkat çekiyor.

Analist BTCnin hala bir birikim aşamasında olduğuna ve bu yıl içinde toparlanmaya başlayacağına inanıyor.

Bitcoin ve tüm kripto piyasası bir yandan işlem dalgasına yakalandı. Hem boğalar hem de ayılar piyasa üzerinde net bir kontrol elde edemedi bu da yatırımcılar ve tüccarlar arasında korku duygusu yarattı.

Bitcoinin bir sonraki eğilimi bir şekilde 10 bin 200 dolar ve 11.200 dolar lık aralık sınırlarına tepkisine bağlı olabilir.

Bu seviyelerin hiçbiri henüz kırılmamış olsa da bir analist bunun BTCnin şu anda bir birikim aşamasında sıkışmış olmasından kaynaklanıyor olabileceğini belirtti.

Bunun 2020nin sonunda büyük bir patlama ile sonuçlanacağına inanıyor.

Konsolidasyon Aşaması Devam Ederken BTC İvme Kazanma Çabasında

Bu makale yazılırken Bitcoin şu anki 10 bin 600 dolar lık fiyatından hafifçe yükseliyor. Boğalar bugün biraz yukarı doğru bir ivme kat etti ancak kriptonun kısa vadeli görünümünü değiştirmedi.

Yakın vadede izlenecek bir sonraki kilit fiyat seviyesi 11.000 dolar dır çünkü bu seviyenin üzerinde bir kırılma kapıları 11.200 dolar direncine doğru bir hareket için açacaktır.

Bu düzeyde başka bir reddedilme ile karşılaşırsa temeldeki piyasa yapısına ciddi zararlar verebilir.

Analiz: BTC 2020 Sonunda Bir Ralliye Hazırlanıyor

Bir analist Bitcoinin makro görünümü hakkındaki düşüncelerini paylaşırken Bitcoinin şu anda yıl sonunda olası bir kırılmadan kaçan bir yeniden birikim aşamasına yakalanmış olabileceğini gözlemledi.

Analist aşağıdaki tabloya işaret ederek şunları söyledi: “BTC. Daha büyük bir resim analizi yapmam istendi. Görünüşe göre haftalık 21-EMAnın üzerinde yeniden biriktirme aşamasındayız. 2020nin sonuna kadar olası kırılma

Bu potansiyel ileriye dönük meyve verirse Bitcoin bir sonraki makro yükseliş trendini başlatmanın zirvesinde olabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku