Bitcoin için 50 bin dolar tahmini

0 0

Analist Tuur Demeester Bitcoin Fiyatının 50 Bin Doların Üzerinde Yükselebileceğini Söyledi

Yatırımcı ve analist Tuur Demeester Bitcoin fiyatının halving sonrası 6 bin doların altına düşmeyerek 50 bin dolara kadar yükselebileceğini öngörüyor.

MEHMET ÇOBANIN BİTCOİN YORUMU İÇİN TIKLAYIN

18 Mayısta Messarinin YouTube kanalında paylaşılan bir videoda Demeester şöyle dedi:

Halving olayının ardından en popüler kripto para birimi tekrar boğa piyasasında. Alt sınırı zaten bizim gerimizde ve mart ayında Bitcoin’in fiyatı 3 bin ile 4 bin dolardı.

Videonun ilerleyen saatlerinde yatırımcı Federal Rezervin Bitcoin fiyatını nasıl etkileyebileceği konusunda spekülasyon yaptı. Ona göre USD düşük alım gücü Bitcoin fiyatını düşürebilir.

“Bence 50 bin dolarlık bir fiyat hedefi hiç çılgınca değil.  50 bin ile 100 bin dolar arasında bile söyleyebilirim” şeklinde düşüncesini aktardı.

Bitcoin fiyatlarını ne arttıracak?

Röportaj sonrası Demeester twitter hesabında balinalar ve kurumsal işletmeler yeterli miktarda Bitcoin biriktirebilirse Bitcoin fiyatlarının başka bir ralliye başlayacağını söyledi.

Kripto topluluğunun bir diğer üyesi olan BitMEX CEOsu Arthur Hayes ise Bitcoinin geleceğini oldukça farklı öngörüyor. BTC fiyatının 3 bin dolara inebilme olasılığını göz önünde bulundururken yine de Bitcoinin 2020nin sonuna kadar 20 bin dolara ulaşacağına inanıyor…

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku