Bitcoin için 115 bin doları hedef gösterdi, tarih bile verdi

0 1

Pantera Capitalin yöneticileri gelecekteki enflasyonun Bitcoin ve diğer kripto varlıklarının fiyatlarını artıracağını düşünüyor.

Yeni bir piyasa raporunda Panteranın CEOsu ve baş yatırım sorumlusu Dan Morehead ve firmanın diğer  yatırım sorumlusu Joey Krug Federal Rezervin enflasyonun işgücü piyasasını desteklemesine izin veren yeni politikasına dikkat çekiyor ve bunun dijital varlıklar için yeni bir boğa koşusu başlatacağına inanıyor.

“Altın gibi salgından zarar görmeyen varlıklar daha da hızlı yükseliyor. Altın 5 bin yılın en yüksek seviyesinde. Ya da başka bir deyişle kağıt para tüm zamanların en düşük seviyesinde. Bununla birlikte en iyi performans gösteren varlıklar hem sabit arza hem de kripto para birimi gibi gelişmiş kullanım / temellere sahip olanlardır. Kripto para birimi bu yıl diğer varlık sınıflarının çoğunu geride bıraktı. Hem güçlü bir küresel makro dalga hem de teknolojideki büyüyen temellerle beslenen büyük bir boğa piyasasının ilk aşamalarında olduğumuza şiddetle inanıyoruz. “

Hedef 115 bin dolar

Morehead BTC fiyat hedefini 115 bin olarak belirledi ve bunun muhtemelen önümüzdeki yaz gerçekleşeceğini düşünüyor. Ancak güvenlerine rağmen Bitcoinin değişken ve riskli olduğu ve “devasa ve heyecan döngüsü bir hız treni” olmaya devam ettiği konusunda uyardı.

Yöneticilere göre Pantera kendi yatırımları açısından yakın zamanda YFI ve Terraya (LUNA) para akıtır.

YFI merkezi olmayan finans (DeFi) protokolü yıllık finans için iki aylık bir yönetim belirtecidir. CoinMarketCape göre varlık diğer kripto para birimlerini rahatsız eden ve bu makale yazılırken neredeyse 40 bin dolardan işlem gören eylül çöküşüne büyük ölçüde bağışıklık gösteriyor.

Terra ise dünyanın belli başlı para birimlerinden bazılarına bağlı bir stabilcoin ağıdır. Terranın yerel hisseli varlığı olan LUNA işlem ücretlerinden elde edilen ağda ödüller kazanmak için takas edilebilir veya stake edilebilir ve şu anda 032 dolar civarında işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku