Chainlink, 9 Doların altına düşme riskiyle karşı karşıya

0 0

ChainLink şu anda10.59 Dolardan işlem görüyor. Boğalar güçlerini 20 Dolara kadar tükettiği için şimdi geri dönmekte zorlu yaşıyor. En son düşük seviye 9.1 Dolar ve LİNK fiyatının bu önemli destek seviyesinin altına düşme olasılığı bulunuyor.

Günlük Grafik

Günlük grafikte LİNK düşüş eğilimine yakın simetrik bir üçgen oluşturdu. Boğalar üst üste 50-MAdan birkaç kez reddedildi. RSI düşüş eğilimi göstermeye devam ediyor. Alt trend çizgisi şu anda 10.6 Doların hemen altında yer alıyor. Boğalar daha sonra sadece 9.1 Dolarda bir önemli destek seviyesine sahip olacak.

                                                                        LINK / USD Günlük Grafik 

Bu kritik destek seviyesi kırıldığı takdirde LINK fiyatının büyük olasılıkla 200-MAya dokunmadan önce bir sonraki önemli destek seviyesi olan 6.87 Dolara düşeceği tahmin ediliyor. İşlem hacminin azalması kırılmaya işaret ediyor.

4 Saatlik Grafik

Ayılar düşüş trendini doğrulayan çok net düşük seviyeler belirledi. LİNKin fiyatı şu anda 3 MAnın altında yer alıyor ve RSI aşırı genişlemeye yakın duruyor. 27ye dokunan RSInin yükselişi yeterince güçlü olmadı. Bu bir sonraki aşırı genişlemenin zayıf olabileceğini gösteriyor.

                                                           LINK / USD 4 Saatlik Grafik

Kısa vadeli destek 10.47 Dolar ve daha sonra psikolojik seviye olarak 10 Dolar belirlendi. 11.3 Dolarda güçlü bir direnç bulunuyor. Bu seviyenin kırılması boğaların lehine bir durum olacak.

 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku