Bitcoin için 100 bin dolar tahmini yaptı, tarih verdi…

0 1

Bitcoin’in tam anlamıyla bir boğa piyasasında olmadığı aşikar olduğu gibi bu duumdan da oldukça uzak gibi.

Son yükselişlerin önemli direnç seviyelerinde kar satışlarıyla karşılaşmaıs bunun en somut örneği… En sonuncusu pazartesi günü 9 bin 800 dolara yükseldi. Ancak bu noktadan sonra 800 dolarlık bir kayıpla karşılaştı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Yine de en iyi bir kripto para birimi fonu hala boğa eğilimi taşıyor. Şirket yöneticileri raporda Bitcoinin 2021de 100 bin doları görebileceğini gösteren bir modeli olduğunu yazdı.

Pantera Capital 24 Haziranda bir araştırma raporu yayınladı… Bu raporda şirketin ortak CIOları Joey Krug ve Dan Morehead BTC için sırada ne olabileceğini yönelik tahminlerini paylaştı.

Bitcoinin blok ödülünün yarıya inmesi nedeniyle önümüzdeki yıllarda 100 bin doları test edebileceğini olasılık dahilinde bulunduğunu belirterek “Analize dayanarak BTC önceki halvinglere benzer bir oran izliyorsa gelecek yılın Ağustos ayında 115 bin dolara yükselebilir… Bugünün 9 bin 661 dolarlık fiyatı iki ay önceki hız tahminine yakın. Bugün için tahmin 10 bin 948 dolar olacaktır” denildi…

Bu yüksek tahminin dayanak noktası ise Bitcoin’in halving analizi ve bu olayların BTCyi nasıl etkilediği.

20 bin dolar tahmini

Bunun yanında şu anki fiyata daha yakın beklentileri olanlar da yok değil. Bunlardan biri Pantera ortak liderleri. Onlara göre Bitcoinin önümüzdeki dokuz ay içerisinde 20 bin doları aşabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku