Bitcoin Hashrate’i tüm zamanların en yüksek seviyesinde

0 1

Kripto piyasası katılımcılarının çoğu Bitcoin’in (BTC) 10 bin dolarlık orta bölgedeki mevcut konumuna nasıl tepki verdiğini görmek için BTC’yi yakından izledi; sanki bu fiyat seviyesinden daha yükseğe tırmanıp düşmüyor veya geri kalanının tonunu aynı seviyelerde ayarlayabiliyor.

Fiyatın yakın vadede nereye gittiğinden bağımsız olarak kritik öneme sahip temel bir gösterge bugün tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şu anda Bitcoin’in temelde güçlü olduğunu ve bunun da uzun vadede yükseliş fiyat hareketine neden olabileceğini işaret ediyor.

Yazının yazıldığı sırada Bitcoin geçtiğimiz birkaç gündür yana işlem yaptığı bir fiyat bölgesi olan 10 bin 380 dolarlık şu anki fiyatı ile marjinal bir şekilde işlem görüyor.

Önceden analistler 10 bin 400 doların kripto para birimi için kritik bir fiyat seviyesi olduğunu ve bu mevcut direnç seviyesini kararlı bir şekilde destek seviyesine çevirememenin önümüzdeki günlerde ve haftalarda BTC için sorun yaratacağını belirtmişlerdi.

Twitterdaki popüler bir kripto para birimi analisti Mayne son tweette 10 bin 400 doların üstünde belirleyici bir kırılmanın Bitcoin’in fiyatının 11 bin 000 doların üstüne çıkmasına yol açabileceğini ancak aşağı doğru momentumunun herhangi bir şekilde uzaması durumunda fiyatın 9 bin dolara geri dönmesine yol açabileceğini açıkladı.

BTC’nin ağ sağlığını gösteren önemli bir gösterge olan Bitcoin’in hashrate’i bugünkü fiyat sıkıntısına rağmen şu anda kripto para biriminin ağının inanılmaz derecede sağlıklı olduğuna işaret eden tüm zamanların en yüksek seviyesine gelmiş durumda.

Bir başka popüler kripto analisti olan Bitcoin Birch Hashrate’in bir önceki yıla göre yüzde 70in üzerinde bir artış kaydettiğini ifade ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku