Bitcoin fiyatını 1 yıl önce bilmişti… Şimdi ‘20 bin dolar’ diyor

0 0

Bitcoin ile ilgili zaman zaman analistlerden ve uzmanlardan kişisel tahminler geliyor. Bunların önemli bir kısmı beklentileri karşılamazken bir kısmı da yaptığı isabetli tahminlerle öne çıkıyor. Bunlardan biri de BitPay’in yöneticisi Sonny Singh… Zira Singh 2018 senesinin sonlarına doğru yaptığı tahminde Bittcoin’in 2019 senesi içerisinde 15 bin dolarlı seviyelere ulaşacağını ön görmüştü. Bitcoin’in 2019 senesin içerisinde 14 binli seviyelere kadar yükselmesi Singh’in bu tahmininin tuttuğunu gösteriyor…

Bitcoin ödeme işlemcisi BitPay’in yöneticisi Singh Bloomberg’e verdiği bir röportajda şimdi de 2020 senesine ilişkin Bitcoin tahminini açıkladı.

Hedef 20 bin dolar

Singh’in Bitcoin için 2020 senesine ilişkin tahminleri ve beklentileri yatırımcıları sevindirecek cinsten. Zira Singh yaptığı açıklamada Bitcoin’in makro faktörler ve beklenmedik olaylarla yeni bir zirveye taşınacağını düşündüğünü belirtti. 

Singh sözlerine şöyle devam etti: “Bir yıl önce bu programda Bitcoin sadece 3 bin 500 dolarken 15 bin dolara gideceğini belirtmiştim. Bu hemen hemen gerçekleşti. Bu yıl ise Bitcoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesini geçeceğini düşünüyorum ki bu da 20 bin doların üstü demek.” 

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku