Bu etkinliğe gelen herkese 100 dolar değerinde Bitcoin dağıtılıyor

0 0

Dün risk sermayesi şirketi Draper Goren Holm bir Bitcoin yatırımcısı olan ünlü milyarder Tim Draper 6-7 Ekimde gerçekleşecek Los Angeles Blockchain Zirvesi etkinliği sırasında ona ücretsiz Bitcoin verileceğini açıkladı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK BİTCOİN ETKİNLİĞİ CORONAVİRUS NEDENİYLE ERTELENDİ… TIKLAYIN

Açıklamaya göre şirket zirveye katılan herkese 100 dolar değerinde Bitcoin vermeyi vaat ediyor ve bunu toplumu dönüştürücü dijital para birimi üzerinde çalışmaya teşvik etmek için yapıyor.

Dahası etkinlik için normal giriş biletleri 299 dolarlık sosyal ticaret platformu eToroya kaydolan müşterilere ücretsiz olarak verilir. Sınırlı sayıda ücretsiz bilet alabilmek için eTorodan 50 dolarlık bir kripto para birimi almak gerekiyor.

Draper Goren ve Holm ortak bir açıklamada “Bitcoinin dünyayı olumlu şekilde değiştirdiği yadsınamaz. Bitcoin hakkında bilgi edinmenin en iyi yolu onu kullanmaktır bu yüzden binlerce kişiye ilk 100 dolarlık Bitcoinlerini vermek istedik” dedi.

Dünyada önceden planlanmış kripto para birimleri ile ilgili birçok konferans birbiri ardına iptal ediliyor ya da erteleniyor. Son olarak Bitcoin 2020 konferansı yılın üçüncü çeyreğine ertelendi. Normal şartlar altında konferans mart ayının sonunda gerçekleşecekti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku