“Bitcoin en hızlı yarış atı olacak”

0 0

Yatırımcı Pal Bitcoin ve altın için yükseliş bekliyor. Ancak Bitcoinin enflasyon arttıkça en hızlı yarış atı olacağına inanıyor.

“Genel olarak Bitcoinin altından daha iyi performans gösterdiğini düşünüyorum” dedi ve “altın 2x veya 3x hatta 5x artabilirken bitcoin 50x veya hatta 100x artabilir” dedi.

Pal bu potansiyel getirilere riske göre ayarlanmış terimlerle bakarken altının yüzde 25e kadar düşüş görebildiğini ve Bitcoinin yüzde 50ye kadar geri çekilebileceğini ancak risk-kazanç oranının BTCnin lehine büyük ölçüde çarpık olduğunu belirterek “Altının belki de yüzde 25 ve Bitcoin yüzde 50 dezavantajı var bu yüzden risk ayarlı BTC onu öldürüyor. Bununla birlikte ikisine de yatırım ama çok daha fazla BTC ve biraz ETHye. Zamanla hepsi yeniden yükselecek. Fiyat düştükçe ve altınım dokunulmaması gereken bir kasadayken daha fazla BTC ve ETH alıyorum…” dedi…

Enflasyon oranları kontrolden çıkmaya başladığında küresel yatırımcıların sermayelerini korumak için altın veya Bitcoin gibi kıt varlıklara yöneleceklerine şüphe yok.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku