Bitcoin Düşmanı Milyarder Yatırımcı Howard Marks Oğlunun Bitcoin Sahibi Olduğunu Açıkladı

0 1

Milyarder yatırımcı Howard Marks oğlu Andrewun ailesi için “önemli miktarda” Bitcoin sahibi olduğunu açıkladı. Pazartesi günü yayınlanan en son müşteri bilgi notunda haberi açıklayan Marks Andrewun Bitcoin yatırımına rağmen kripto paralar konusundaki şüpheci görüşünün henüz değişmediğinin altını çizdi.

Oaktree Capital Managementın kurucu ortağı ve eş başkanı Marks “Değer yatırımcısı için en doğal durum şüpheciliktir” dedi ve ekledi “Varsayılan tepkimiz bu sefer farklı ifadesini duyduğumuzda derinden şüphe duymaktır. Ardından önemli katliamlar bırakan spekülatif çılgınlıklar ve finansal yeniliklerin geçmişine işaret ediyoruz. Yatırımcının para kaybetme olasılığını azaltan şey bu şüphecilik.” Müşterilerinin 140 milyar dolardan fazla varlığını yöneten Marks kripto paralar hakkında kesin bir görüşe sahip olmak için henüz tam olarak bilgilendirilmediğini ve ekosistem hakkında daha fazla bilgi edinmeye çalıştığını söyledi. Milyarder yatırımcı geçmişte Bitcoin’i piramit sistem olarak isimlendirmişti. Daha öncesinde ise kripto paraları 1637’deki lale çılgınlığına 1720’deki Güney Denizi balonuna ve 1999-2000’deki internet baloncuğuna benzetmişti.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku