Bitcoin de 130 milyon dolar kaybetti… Ama asıl sorun başka

0 0

Fortress Investment Groupun ana şirketi olan SoftBankın mart ayında sona eren mali yılda 125 milyar dolar kaybetmesi bekleniyor. Bu zararın en büyük sebebinin şirketin risk sermayesi iştiraki olan Vision Fund olduğu belirtiliyor.

CEO Bitcoinde 130 milyon dolar kaybetti

SoftBankın kurucusu ve CEOsu Japon milyarderi Masayoshi Son Masayoshi Son Bitcoinde 130 milyon dolar kaybettikten sonra geçen yıl öne çıktı.

BİTCOİN ANALİZİ İÇİN TIKLAYIN

Sonconun Bitcoinin 20 bin dolar zirvesinde olduğu 2017nin sonuna doğru bir satın alma gerçekleştirdiği ve Bitcoin düştüğü için 2018in başında 130 milyon dolarlık kayıpla pazardan ayrıldığı söyleniyor. İş arkadaşı Peter Brigerın Sonu Bitcoin almaya ikna ettiği iddia ediliyor. 2017 yılında SoftBank tarafından satın alınan Brigerin kurucu ortağı Fortress Investment Groupun 2013ten beri Bitcoin biriktirdiği bildiriliyor.

Son olarak şirketin CEOsu Bitcoinde büyük para kaybetse de SoftBank blockchain ve kripto para birimi şirketlerine yatırım yapmaya devam ediyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku