Bitcoin daha da yükselmeden önce nasıl dalgalanabilir?

0 0

Analist BTCnin Ralli Yapmadan Önce Anahtar Likide Kümelerine İnmesini Öngörüyor

Bitcoin son zamanlarda bazı karışık fiyat hareketleriyle karşı karşıya kaldı ve hem alıcılar hem de satıcılar kısa vadeli görünümünün kontrolü için hararetli bir müdadeleye girdi.

Kripto para biriminin bir sonraki eğilimleri büyük ölçüde 11 bin – 11 bin 200 dolar tepkisine bağlı olabilir.

Bir yatırımcı Bitcoinin artışa geçmeden önce 11 bin dolar  civarında bir “likidite kümesini” yok edeceğine inanıyor.

Bitcoin borsadaki zayıflık ve yükselişini yavaşlatan 11 bin dolarlık güçlü direnç kombinasyonu ile şu anda 10 bin doların üstündeki bölgede istikrarını koruyor.

Kripto para biriminin mevcut istikrarı kripto alıcıları arasında önemli bir gücü ortaya çıkaran 10 bin doların altındaki bölgeden gelen güçlü itişinin hemen ardından yaklaşıyor.

Momentumunu koruyup koruyamayacağı ve 11 bin ile 11 bin 100 dolar arasındaki direnci kırıp kıramayacağı büyük ölçüde şu anda işlem gördüğü yerin hemen altındaki kilit bir fiyat bölgesine tepkisine bağlı olabilir.

Bir analist yakın vadeli bir hedef olarak 11 bin dolarlık bir “likidite kümelenmesi”ni işaret ediyor ve bu seviyeye yapılacak bir ziyaretin bu likiditeyi temizleyeceğini belirtiyor.

Bu faktörlerin bir araya gelmesi yükseliş trendine devam etmesine ve 11 bin 200 doların üzerine çıkmasına izin verebilir.

Kritik 11 bin 200 direnci aşılamayınca BTCnin momentumu durdu 

Kripto para birimi şu anki fiyat seviyesinde sabit ancak hem boğaları hem de ayıları daha fazla ivme kazanmak için mücadele ederken bir çıkmaza giriyor.

Görünüşe göre borsadaki zayıflık buna katkıda bulunuyor olabilir zira tüm gösterge endeksleri şu anda yüzde bir ila iki arasında işlem görüyor.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku