Analistler, ETH de büyük bir dezavantaja işaret ediyor

0 0

Ethereum son birkaç hafta boyunca piyasa yapısını güçlendirmeye çalışıyor ve boğalar daha önce sadece birkaç hafta önce belirlenen 320 Dolarlık en düşük seviyelerini şiddetli bir şekilde savunuyor.

ETH bu hafta başlarında 380 Doların üzerine çıkmak için mücadele etti.

Bu seviyenin üzerindeki kırılma pazar yapısını güçlendirmek adına teknik olarak önem arz ediyor.

Bununla birlikte analistler bir sonraki trendin haftalık kapanış öncesinde bu seviyeyi yeniden yakalayıp yakalayamayacağına bağlı olacağını belirtti.

Boğalar yoğun bir yakın vadeli momentumu katalize etmedikçe aşağı yönlü olumsuz bir tablonun yakın vadede olacağı görülüyor.

ETH 380 Dolar altında destek bulmak için mücadele ediyor

Ethereum fiyatı yazım esnasında 370 Doların altında işlem gördüğü için önemli bir destek bulmak için mücadele ediyor. Ayılar şu anda bu kritik seviyenin altına itmeye çalışıyor.

Bu son satışın önemi 380 Doların altındaki bir kırılma ETH alıcıları arasında altta yatan zayıflığı gösterdiği için dikkat edilmesi gerekiyor.

Önümüzdeki birkaç saat içinde bu seviyeyi geri kazanamadığı takdirde büyük olasılıkla daha da aşağı yönlü bir eğilim ile zayıf bir haftalık kapanış yapacak.

Bir analiste göre BTC ve ETH ciddi bir dezavantajla karşılaşacak 

Piyasanın yakın vadeli görünümünden bahseden bir analist hem Bitcoin hem de Ethereumun yakın vadede ciddi bir zayıflık göreceğini düşünüyor.

Bunun daha küçük altcoinler için kayıplara yol açacağına inanıyor.

“Eth güncellemesi artık sınırda değil. ETH ve BTCde yükselme söz konusu değil potansiyel olarak daha fazla dezavantaj görünüyor. Altcoin pozisyonlarında riski düşürdüm.

Her iki kripto para biriminin de yakın vadede düşüş göstermesi durumunda birçok altcoinin gördüğü orta vadeli güce daha fazla zarar verecek olan piyasada büyük dalgalanmalar yaşanacak.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku