Bitcoin Cash’te boğalar yukarı hareket için çalışıyor

0 0

Bitcoin Cash (BCH) son birkaç gündür defalarca 353 dolarlık genel direncin üzerine çıkmaya çalışıyor. Boğalar grafikte elips ile işaretlenmiş iki durumda fiyatı 353 doların üzerine çıkarsa da daha yüksek seviyeleri sürdüremedi.

Bu traderların 353 doların üzerindeki herhangi bir yükselişte agresif bir şekilde satış yaptıklarını gösteriyor. Bununla birlikte olumlu olan şey boğaların 280 doların altındaki düşüşlerde birikmiş olması ve şu anda fiyatı 353 doların üzerine çıkarmaya çalışmasıdır.

4 saatlik grafik paritenin şu anda 255 ila 370 dolar arasında geniş bir aralıkta işlem gördüğünü gösteriyor. Boğalar şu anda fiyatı 353 ila 370 dolar genel direncinin üzerine çıkarmaya çalışıyor.

Başarılı olurlarsa parite hedef hedefi 485 dolar olan bir yükseliş trendi başlatabilir. Hareketli ortalamalar bir yükseliş geçişini tamamladı ve RSI pozitif bölgede bu da boğaların üstünlüğe sahip olduğunu gösteriyor.

Bununla birlikte fiyat tekrar mevcut seviyeden veya 370 dolardan düşerse parite aralık içinde kalmasını birkaç gün daha uzatabilir.

Benzer Başlıklar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Et Daha Fazlasını Oku